KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kandıra yönetiminden özel ziyaret
 Kandıra yönetiminden özel ziyaret
Amatör Futbol
15 Aralık 2012 Cumartesi 12:56
  • 641
  • 0

Kandıra yönetiminden özel ziyaret

Kandıra Gençlerbirliği yönetimi, başkan Cengiz Kan’a bir ziyaret gerçekleştirdi, başkana adının yazılı olduğu bir forma hediye etti
YÖNETİM TAM KADRO
Çenesuyu A.Ş. Süper Amatör Ligi A Grubu`nda mücadele eden ve son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren Kandıra Gençlerbirliği Belediyespor Başkanı İsmail Aysu ve yöneticiler, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan`ı ziyaret etti. Aldıkları başarılı sonuçlarda amatör spora destek olan Cengiz Kan`ın büyük payı sahip olduğunu dile getiren başkan Aysu, ”Bir takım eksiklerimiz var ama içimizde azim ve hırs olduğu sürece başarılı sonuçlar elde edeceğiz. Ektiğimizi biçmemiz için az bir zaman kaldı” dedi. 
 
BAŞKAN KAN`A TEŞEKKÜR
Kandıra Belediyesi`nden her zaman destek gördüklerini aktaran Aysu, “Deplasmanlara ulaşım sağlama konusunda belediyemizden büyük destek görüyoruz, inanıyorum ki görmeye de devam edeceğiz. Bu nedenle Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ve personeline şükranlarımı sunuyorum” dedi. Cengiz Kan, kendisine üzerinde adının yazılı olduğu 41 numaralı formayı takdim eden başkan Aysu ve yönetimine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ