KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
KASKF kulüpleri geziyor
 KASKF kulüpleri geziyor
Amatör Futbol
30 Aralık 2012 Pazar 10:51
  • 1690
  • 1

KASKF kulüpleri geziyor

Amatör spor kulüplerini gezip sorunları ve dertlerini dinleyerek çözüm üretmeye çalışan KASKF yöneticileri, önceki gece geç saatlere kadar Kavaklıspor ve Gölcük İdmanyurdu takımlarının antrenman yaptığı sahada incelemelerde buldu
KAVAKLI STADI`NI İNCELEDİLER
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın ve yönetimi, amatör spor kulüplerini gezerek sorunlarını ve dertlerini dinliyor, sıkıntılarına çözüm yolları bulmaya çalışıyor. Önceki gün Kavaklı sahilinde bulunan Gölcük Belediye Kongre Sarayı`nda Gölcük amatör spor kulüpleri ile toplantı yapan KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mitat Ağa, HİF İl Temsilcisi Elman Demir, KASKF Gölcük Temsilcisi Hüseyin Fikri Hasırcı ile birlikte Kavaklı Stadı`nda bir dizi incelemelerde bulundu. 
 
CENTİLMENLİK SÖZÜ ALDILAR
Heyet, Kavaklıspor U-19, Gölcük İdmanyurdu U-19 ve A takım antrenmanlarını takip ederek antrenörler, kulüp yöneticileri ve futbolcularla sohbet etti, amatör sporlarda yaşanan sorunları dinledi.  Murat Aydın, iki kulüpte bulunan iki futbolcuya NIKE spor ayakkabı hediye sözü verdi. Sporcular özellikle hakemlerin duyarlı olmasını isterken İl Hakem Kurulu`ndan destek istediler. KASKF başkanı Aydın, maçların centilmenlik çatısı altında geçmesi için sahalarda kötü görüntülerin ve olayların çıkmaması için futbolculardan söz istedi. Ziyaret nedeniyle iki kulüp yöneticileri, KASKF yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ