KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Yavru Kartallar konuğumuz oldu
 Yavru Kartallar konuğumuz oldu
Amatör Futbol
22 Kasım 2012 Perşembe 14:18
  • 1256
  • 0

Yavru Kartallar konuğumuz oldu

1937 Seka Spor Kulübü, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda davet ettiği Beşiktaş A.Ş U-13 takımı ile özel bir hazırlık maçı yaptı. Hazırlık maçını sporseverler aileler ve antrenörler takip etti
BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Geçen yıl kurulan ve altyapısına büyük önem veren 1937 Seka Spor Kulübü kurucusu Nejat Ferhatoğlu Türkiye ve Avrupa genelinde birçok özel futbol turnuvalarına davet olurken, Türkiye`de Büyük Spor Kulüpleri ile işbirliği yapıyor. Gelecek vaad eden yıldız futbolcuların önünü açıyor. Önceki gün 1937 Seka Spor Kulübü, Beşiktaş A.Ş altyapısı olan U-13 takımını konuk etti. Büyük bir girişimler sonrasında yapılan özel maç öncesinde Beşiktaş A.Ş U-13 takımı antrenörü Ozan Köprülü ve İzleme komitesi üyesi Faruk Şahin ile birebir ilgilenen 1937 Seka Spor Kulübü kurucusu Nejat Ferhatoğlu misafirleri ile yakından ilgilendi. 
 
BÜTÜN FUTBOLCULAR OYNADI
Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda çok güzel görüntüler oluştu. Altyapısında bulunan minik ve yıldız futbolcuları için geleceğin yıldızı yapmak isteyen 1937 Seka Spor Kulübü U-13 kategorisinde 22 futbolcusu ile Beşiktaş A.Ş U-13 takımı ile özel hazırlık maçı yaptılar. Her iki takımda iki takım halinde mücadele ederken, gelecek vaad eden minik futbolcuları Beşiktaş A.Ş İzleme komitesi üyesi Faruk Şahin yakından takip ederek, bazı futbolcuların isimlerini aldı. İlk onbirde 1937 Sekaspor maça Kalede baybars, defans İsmet, Utku, Cihan, Bedirhan, orta alanda Salih, Hakan, Tunahan, Merthan Tutuş, Forvette ise Yasin ve Berkay mücadele etti.
 
YETENEKLİ KEŞFEDİLİYOR
İlimizde altyapısıyla başarılı bir gelecek için minik ve yıldız futbolcuların önünü açmak isteyen 1937 Seka Spor Kulübü Kurucusu ve antrenörü Nejat Ferhatoğlu, çalışmaları ile büyük bir çalışma örneği gösteriyor. Bir çok takımın davet ettiği ve cevap gelmediği Türkiye`nin dört büyük takımı arasında olan Beşiktaş A.Ş minik takımını önceki gün Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda ağırladı. 1937 Seka Spor Kulübü U-13 takımının minik futbolcularının heyecanı büyüktü. 
 

FERHATOĞLU UMUTLU
1937 Seka Spor Kulübü kurucusu Nejat Ferhatoğlu, “Kocaeli`nde gelecek vaad eden minik ve yıldız futbolcuları bir araya getirip, ilk olarak bunları Avrupa`ya göndermek. Kocaeli`nde bunu yapan bir kulüp yok. Benim tek amacım geleceğin yıldızlarının önünü açmak. Bunun içinde her şeyin ilkini yapmaya çalışıyorum. Türkiye`de birçok takımı futbolcu verdim. Bunlardan Bursa ve Beşiktaş gibi takımlara verdiğim futbolcular örnektir. Norveç ve İngiltere`de özel yapılan turnuvalara U-17 takımı ile katıldık. Daha sonra üç dört tane futbolcu Beşiktaş`a gönderdik” dedi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ