KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
1. Küme U-19 ligi yarın başlıyor
1. Küme U-19 ligi yarın başlıyor
Amatör Futbol
09 Aralık 2011 Cuma 14:37
  • 1305
  • 0

1. Küme U-19 ligi yarın başlıyor

2011-2012 sezonunda 6 grupta 47 takımın mücadele edeceği 1. Küme U-19 Ligi yarın oynanacak maçlarla start alacak

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Futbol İl Temsilciliği tarafından organize edilen 6 grupta 47 takımın mücadele edeceği 1. Küme U-19 Ligi maçları yarın start alıyor. Daha önce bilindiği gibi U-15 ve U-17 Ligi tamamlanırken play-off grubu maçları oynanması sürerken ardından U-14 ligin devreye girmesinden sonra bu hafta 1. Küme U-19 ligi maçları star almaya başladı.  !. Kümle U-19 Ligi açılış maçı Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 12.00 de  C grubunda mücadele eden TEKspor ile KYÖDspor takımları karşılaşacak. 1. Küme U-19 Ligi`nde D Grubunda Anadolu Yeniköyspor, E Grubunda Karadeniz Çayspor ve F Grubunda Gebze Balkanspor haftayı bay olarak geçirecekler. 1. Küme U-19 Ligi ilk haftasında yarın 8 stada 11 maçla devam ederken pazar ise 10 statta 11 maçla devam edecek. 1.Küme U-19 Ligi 8 ve 9 Gruplarında ilk üç sırayı alan takımlar ve 7`li gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar play-off grubuna yükselecek.. Play-off grubunuda 16 takım 4 grupta mücadele ederken, Grubunda lider olan takımlar ilimizi Türkiye Şampiyonası`nda temsil edecek.

 

 

1.K.U-19 A GRUBU           
1-MAP Kavaklıspor           
2-Yuvacıkspor           
3-İzmit Belediyespor           
4-Çenesuyu Plajyoluspor           
5-Derince Birlikspor           
6-Bağdatspor           
7-Şirintespor           
8-Gölcük İdman Yurduspor           

 

 

1.YARI 1.HAFTA           
İzmit Belediyespor -Yuvacıkspor   
Çenesuyu Plajyoluspor-MAP Kavaklıspor   
Derince Birlikspor-Şirintespor   
Bağdatspor- Gölcük İdman Yurduspor

 

 

1.K.U-19 B GRUBU       
1-Karamürsel Barbarosspor       
2-Kandıra Gençler Birliği Belediyespor       
3-Suadiye Belediyespor       
4-BYŞ.BLD.Kağıtspor       
5-Bekirderespor       
6-Kullar Yıldızspor       
7-İhsaniye Doğanspor       
8-Büyük.Derbentspor       

 

 

1.YARI 1.HAFTA       
Suadiye Belediyespor- Kandıra Gençler Birliği Belediyespor
BYŞ.BLD.Kağıtspor- Karamürsel Barbarosspor
Bekirderespor-İhsaniye Doğanspor
Kullar Yıldızspor-Büyük.Derbentspor
 

 

 

1.K.U-19 C GRUBU       
1-Uzunçiftlikspor       
2-Demirspor       
3-Arsanbey Organize Sanayispor       
4-Kocaelispor       
5-Tekspor       
6-95 Evler Fatihspor       
7-Kyödspor       
8-Derince Belediyespor       

 

 

1.YARI 1.HAFTA
Arsanbey Organize Sanayispor -Demirspor
Kocaelispor-Uzunçiftlikspor
Tekspor-Kyödspor
95 Evler Fatihspor-Derince Belediyespor

 

 

1.K.U-19 D GRUBU       
1-Harbİşspor       
2-Gölcükspor       
3-Çınarlıspor       
4-Kartepe Belediyespor       
5-Kavaklıspor       
6-Alikahya Belediyespor       
7-Değirmenderespor       
8-Karamürselspor       
9-Anadolu Yeniköyspor       

 

 

1.YARI 1.HAFTA       
Anadolu Yeniköyspor-BAY
Karamürselspor-Harb-İşSpor
Gölcükspor-Değirmenderespor
Alikahya Belediyespor-Çınarlıspor
Kartepe Belediyespor-Kavaklıspor

 

 

1.K.U-19 E GRUBU
1-Karadeniz Çayspor       
2-Gebzespor       
3-Çayırova Belediyespor       
4-Sultan Orhanspor       
5-Dilovası Belediyespor       
6-Çayırovaspor       
7-Darıca Türkeli Gençlikspor       

 

 

1.YARI 1.HAFTA       
Karadeniz Çayspor-BAY
Darıca Türkeli Gençlikspor- Gebzespor   
Çayırova Belediyespor    - Çayırovaspor
Dilovası Belediyespor- Sultan Orhanspor

 

 

1.K.U-19 F GRUBU       
1-Gebze Balkanspor       
2-Beylikbağıspor   
3-Darıca Gençler Birliğispor           
4-Darıcaspor       
5-Mustafapaşaspor       
6-G.Balkçıkköyüspor       
7-Mollafenarispor       

 

 

1.YARI 1.HAFTA       
Gebze Balkanspor-BAY
Mollafenarispor-Beylikbağıspor
Darıca Gençler Birliğispor -G.Balkçıkköyüspor
Mustafapaşaspor-Darıcaspor

 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ