KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
1. Küme’de dengeler değişecek
1. Küme’de dengeler değişecek
Amatör Futbol
23 Ekim 2009 Cuma 15:30
  • 797
  • 0

1. Küme’de dengeler değişecek

Birinci Amatör küme B ve D gruplarında oynanacak müsabakalarda alınacak neticeler ile gruplarda dengelerin değişeceği maçlar oynanacak

D.Birlik-Değirmendere
Birinci Amatör küme B grubunda oynadığı üç maçı kazanarak lider olan Değirmendere bugün grupta gençler ile mücadele eden ve oynadığı üç maçta 5 puanla Derince Birlik ile oynayacak. Ligde altıncı sırada yer alan Derince Birlik kendisi için zirve yarışında önemli olan Değirmendere müsabakası Derince sahasında saat 13.00 başlayacak olan karşılaşmayı Rahmen Kalyoncu yönetecek.


K.Hereke-Çubuklu Bala

Birinci Amatör küme B grubunda takımların puanları birbirine yakın olması her müasabakanın heyacanını arttırıyor. Grupta yedi puanla ikinci sırada yer alan Çubuklubala spor, grupta altı puan toplayan K.Hereke ile oynayacağı zorlu karşılaşma Hereke sahasında saat 17.00 başlayacak olan karşılaşmayı Şaban Kaya yönetecek.


Körfez spor-Arslanbey Org Sanayi

Birinci Amatör küme B grubunda oynadığı üç müsabakada topladığı altı puan ile zirveye ortak olan Arslanbey Organize Sanayi spor ile ligde 3 puanı olan ve bugün ya zirve, ya da düşmeme mücadelesi içinde olacağı karşılaşmaya çıkacak olan Körfez spor müsabakası M.Ali Kağıtçı sahasında saat 16.00 başlayacak olaz zorlu karşılaşmayı Zafer Pesen yönetecek.


Çamçukur-Karadeniz spor

Lige başarılı giriş yapamayan ve Birinci Amatör küme B grubunda son sırada yer alan Çamçukur bugün kendi sahasında var olmak müsabakasında grubun güçlü isimlerinden Karadeniz sporu konuk edecek. Çamçukur spor ile Karadeniz spor karşılaşması Karamürsel sahasında saat 15.00 başlayacak karşılaşmayı İlker Canlılar yönetecek.


Başiskele BLD-Karamürsel spor

Birinci Amatör küme D grubunun dördüncü haftasının derbi müsabakası olan grubun 9 ğuanla lideri olan Başiskele Belediye iel 7 puanla ikinci sırada yer alan Karamürsel spor arasındaki zorlu müsabaka Mehmet Ali Kağıtçı sahasında saat 18.00 başlayacak karşılaşmayı Seçim Demirel yönetecek.


95 Evler Fatih-Beylikbağı

Birinci Amatör küme D grubunda iç sahada oynadığı iki maçı kazanan ve dış sahada oynadığı bir müsabakayı kaybeden Beylikbağı bugün deplasmanda grupta zirvemi yoksa düşmeme mücadelesi içinde olma müsabakasını oynayacak olan 95 Evler Fatih spor maçı Körfez Esentepe sahasında saat 14.00 başlayacak olan kritik maçı Özgür Karadeniz yönetecek.


Gölcük İY-Alikahyaspor
Lige sıfır bir ekip oluşturarak başlayan ve oynadığı üç maçta beş puan toplayan Alikahay spor Birinci Amatör küme D grubunda zirve yarışında bugün deplasmanda grupta genç bir kadro ile mücadele eden ve ligde puanı olmayan Gölcük.İ.Y konuğu olacak. Gölcük.İ.Y ile Alikahay spor karşılaşması Kavaklı sahasında oynanacak olan müsabaka saat 15.00 başlayacak olan zorlu doksan dakikayı Nihat Özgün yönetecek.


Yarımcaspor-Zaferspor

Birinci Amatör küme D grubunda dördüncü hafta mücadelesinde kritik müsabakaya çıkacak olan Yarımca spor ile Zafer spor karşılaşmasını kazanan ekibin zirve yarışına ortak olacağı, kaybedenin alt s ıralarda kalacağı karşılaşma Körfez Esentepe sahasında saat 16.00 başlayacak olan karşılaşmayı Emre Aba yönetecek.


Sarımeşe-Mertspor

D Grubunda geçen hafta deplasmanda son dakikada yediği gol ile mağlup olan Sarımeşe spor Birinci Amatör kümede ilk puanını almak için kendi sahasında geçen hafta kritik müsabaka kaybederek zirve yarışında yara alan Mert spor karşılaşması Suadiye sahasında saat 15.00 başlayacak olan karşılaşmayı Erdem Kaçar yönetecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ