KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
2. Küme' de 20 maç oynanacak
2. Küme' de 20 maç oynanacak
Amatör Futbol
09 Nisan 2010 Cuma 14:55
  • 1697
  • 0

2. Küme' de 20 maç oynanacak

İkinci Amatör Küme’de toplam 20 müsabaka oynanacak.

A GRUBU`NDA ZOR MAÇLAR
İkinci Amatör Küme A Grubu`nun lideri Üçtepespor grupta şampiyonluk mücadelesinden kopmamak istemeyen Tavşantepespor ile oynayacağı zorlu karşılaşma Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 20.00`de başlayacak. Müsabakayı Mehmet Güngör yönetecek. A Grubu`nda şampiyonluk hesapları yapan İzmit Vezirçiftliği ile grupta çıkış yapmak isteyen Şirintepe müsabakası Avni Kalkavan Stadı`nda oynanacak. Saat 17.00`de başlayacak maçı Gündoğdu Yiğit yönetecek. A Grubu`nda son maçı Yukarı Hereke ile ligde şampiyonluk mücadelesi yapan Yuvacıkspor arasında oynanacak. Hereke Stadı` nda oynanacak olan maç 15.00`te başlayacak.Karşılaşmayı Sabit Selvi yönetecek.

YENİDOĞAN`A ZOR RAKİP
İkinci Amatör Küme B Grubu`nun en kritik karşılaşması Kandıra Stadı`nda oynanacak. B Grubunun lideri İzmit Belediyespor ile grupta play-off grubuna kalmak için son kozunu oynayacak olan Yeni Kandıraspor arasındaki zorlu doksan dakika saat 15.00`de başlayacak. Karşılaşmayı Çağlar Akbudak yönetecek. B Grubu`nda alt sıralarda yer alan Yeniyalı Barbaros ile play-off grubuna kalma mücadelesi veren Üçyoldoğu müsabakası Körfez Esentepe Stadı`nda saat 18.00`de başlayacak karşılaşmayı Alp Yılmaz yönetecek.
Avni Kalkavan Stadı`da oynanacak. Yenidoğan Serdar-Doğantepe maçı saat 19.00`da başlayacak. Karşılaşmayı Şaban Kaya yönetecek.

C GRRU`NDA İKİ MAÇ VAR
İkinci Amatör Küme C Grubu`nda bir önemli karşılaşma Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak. C Grubu`nda ilk içinde yer almak için son kozunu oynayacak olan Kadıköyspor ile MAP Kavaklıspor arasındaki müsabaka saat 16.00`da başlayacak. MAP Kavaklı-Kadıköyspor karşılaşmasını Alpaslan Dalkılıç yönetecek.  İzmit Fatih spor ile Kirazlıyalıspor karşılaşması Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 14.00`de başlayacak müsabakayı Özgür Karadeniz yönetecek.

D GRUBU`NDA DERBİ GÜNÜ
İkinci Amatör Küme D Grubu`nun liderliğini geçen hafta Nusretiye`ye kaptıran Şirinspor bugün Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda grubun son sırasında yer alan Karatepespor ile oynayacağı müsabakaya üç puan parolasıyla çıkacak. Maç Saat 18.00`de başlayacak. Şirinspor, Karatepespor müsabakasını Olgun Akman yönetecek.  İkinci Amatör Küme D Grubu`nda şampiyonluk hedefinden kopmak istemeyen Derbent Esnafspor ile Yeşilovaspor, Derbent Stadı`nda karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 14.00 başlayacak. Derbent Esnaf, Yeşilovaspor karşılaşmasını Emre Duz yönetecek.

E GRUBU MAÇLARI KAÇMAZ
E Grubu`nda genç bir kadro ile şampiyonluk mücadelesi içinde yer alan Gölcük Şirinköyspor, Değirmendere Stadı`nda Yazlıkspor ile oynayacağı maça galibiyet parolasıyla çıkacak. 16.00`da başlayacak. Gölcük. Şirinköy, Yazlıkspor karşılaşmasını Muharrem Kırbaş yönetecek. Dikkatleri üzerine çeken Gölcük Gençlerbirliği ile grubun lideri Hisareynspor müsabakası Kavaklı Stadı`nda saat 11.00`de başlayacak. Bu kritik karşılaşmalı başarılı hakemlerimizden Sait Tuzcu yönetecek.  E Grubu`nun son maçında Kavaklıspor ile üçüncü sırada yer alan Gölcük Anadolu Gençlikspor arasında oynanacak. Zorlu doksan dakika saat 17.00`de başlayacak.

KARAMÜRSEL`DE ÖZEL GÜN
İkinci Amatör Küme F Grubu`nda Karamürsel Stadı`nda oynanacak ilk karşılaşma grupta iki beş puanlı ekip olan Yalakdere ile Karamürsel İdmanyurdu arasındaki karşılaşma saat 14.00`de başlayacak. Yalakdere, Karamürsel İdmanyurdu müsabakasını Erdem Kaçar yönetecek. Karamürsel sahasında F Grubu`nun ikinci karşılaşması ilk üç içinde yer almak isteyen Ereğli ile grubun son sırasında yer alan Pazarköyspor arasındaki karşılaşması saat 16.00 başlayacak. Ereğlispor, Pazarköyspor karşılaşmasını Bahattin Yenigün yönetecek.  Karamürsel sahasında İkinci Amatör küme F Grubun son karşılaşması şampiyonluk iddiasını devam ettirmek isteyen Karamürsel Akçatspor ile grupta beş puanı olan Kızderbentspor arasındaki zorlu doksan dakika saat 18.00`de başlayacak. Kızderbentspor, Karamürsel Akçatspor karşılaşmasını Erhan Yatla yönetecek.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ