KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
95 Evler alt yapıyla yola devam ediyor
95 Evler alt yapıyla yola devam ediyor
Amatör Futbol
05 Eylül 2010 Pazar 14:27
  • 1034
  • 0

95 Evler alt yapıyla yola devam ediyor

Birinci Amatör Küme ekiplerinden biri olan 95 Evler Fatihspor, yeni sezonda alt yapıdan yetiştirdiği sporcular ile çalışmalara Esentepe Stadı’nda devam edecek

Alt yapıya yöneldiler
Birinci Amatör Küme`nin başarılı ekiplerinden olan 95 Evler Fatihspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Geçen sezon takımı çalıştıran Mehmet Doğan ile yola devam eden yönetim, çalışmalara teknik heyetin istediği şekilde devam ediyor. 95 Evler Fatihspor, antrenör`ü Mehmet Doğan ve yönetim kurulu üyeleri radikal kararlar alarak en başta geçen sezon takımda görev yapan Serkan, İbrahim, Behzat, Ahmet, Oktay ve İsmail ile yollarını ayırdı. 95 Evler Fatihspor yeni sezonda dış transfer yapmadan sadece alt yapıdan yetiştirdikleri sporcular ile Birinci Amatör Kümede mücadele etme kararı aldı.


Doğan: Gençlere güveniyoruz
95 Evler Fatihspor antrenör`ü Mehmet Doğan yeni sezonda takımda görev yapacağını ve bu sene takımın yaş ortalamasını düşürdüklerini belirtti. A takımda kesinlikle dış transfer yapmayacaklarının altını çizen Mehmet Doğan, alt yapıdan yetişen sporcular ile yola devam edeceklerini belirtti. Mehmet Doğan, 23 Ağustos Pazartesi günü  Esentepe stadında çalışmalara başladıklarını genç sporculara güvendiğini ve Birinci Amatör Küme`de gençlerin mücadele azmi ile başarılı olacaklarını ifade etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ