KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
A Grubu’nda kader maçı Derbent’te
A Grubu’nda kader maçı Derbent’te
Amatör Futbol
29 Aralık 2009 Salı 15:22
  • 833
  • 0

A Grubu’nda kader maçı Derbent’te

Süper Lig A grubunda hafta sonu Derbent sahasında son iki sırada yer alan Derbent spor ile Kullar Yıldız müsabakasında alınacak sonuç ligde bir ekibin umutlarını söndürecek.

Derbentspor galibiyet istiyor
Henüz ligde galibiyet ile tanışamayan ve dört beraberlik alan Derbent spor kendi sahasında oynayacağı kritik müsabakada kendi kaderini belirleyecek. Ligde oynadığı 12 müsabakada topladığı 6 puan ile grupta 10 sırada yer alan Kullar Yıldız deplasmanda oynayacağı zorlu müsabakayı kazanarak kümede kalma yolunda ümitlenmek istiyor. İki takımda kendi kaderini belirleyeceği karşılaşmanın çalışmalarını kendi tesislerinde devam ediyorlar.


Kaderimizi belirleyeceğiz

Derbentspor Antrenörü Sait Engin yaptığı açıklamada Süper Lig`de kalmak için kendi rakipleri olan Kullar Yıldız ekibini kendi sahalarında ve taraftar desteği ile mutlaka yenmek istediklerini belirtti. Sait Engin hafta sonu oynayacakları kritik müsabakada ekip olarak kendi kaderlerini belirleyeceklerini ve futbolcuların bu olayın bilincinde olduğunu söyledi.


Kazanan taraf biz olacağız

Kullar Yıldız sporun yöneticisi İbrahim Sak yaptığı açıklamada bir sezonun emeğini yok etmek veya yaşatmak istediğimiz müsabakayı hafta sonu deplasmanda Derbent spor karşısında oynayacaklarını ve mutlaka karşılaşmayı kazanmaktan başka çareleri olmadığını söyledi. Kullar Yıldız olarak ligde kümede kalma yolunda avantaj yakalamaları için mutlaka Derbent sporu yeneceklerini belirtti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ