KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
A Grubunda kritik müsabaka
A Grubunda kritik müsabaka
Amatör Futbol
18 Aralık 2009 Cuma 14:09
  • 688
  • 0

A Grubunda kritik müsabaka

Birinci Amatör Küme A Grubu’nda bu hafta oynanacak Demirspor ile Bağçeşmespor arasındaki zorlu müsabakayı kaybeden kümede kalma şansını zora sokacak.

Birinci Küme A grubunda son haftalarda kaybettiği puanlar ile kendini küme düşme potasına yakın bulan ekip ile ligde son sırada yer alan Bağçeşmespor arasındaki zorlu doksan dakikayı kazanan ekip kümede kalma yolunda avantaj yakalayacak. Derince Suni Çim Stadı`nda oynanacak müsabakanın hazırlıklarını iki takımda tamamlayarak maç saatini beklemeye başladılar.


Tecrübesizlik kurbanıyız

Demirspor Antrenörü Metin Aktaş genç bir ekibe sahip olduklarını ve her kategoride sporcuların mücadele ettiğini A takım seviyesinde tecrübesizliğin kurbanı olduklarını söyledi. Bağçeşme spor müsabakasını mutlaka kazanarak düşme sıkıntısı içinde olmak istemediklerini belirtti. Kendi sahalarında oynayacakları Bağçeşmespor maçını mutlaka kazanacaklarını iddia etti.


Kümede kalacağız

Bağçeşmenin Antrenörü Abdullah İşbay yaptığı açıklamada ligin ikinci yarısının ilk müsabakasını kazanarak moral bulduklarını bu hafta deplasmanda oynayacakları Demir spor maçını kazanarak düşme hattının üzerinde yer almak istediklerini söyledi. Bağçeşme sezon sonunda mutlaka kümede kalacağını söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ