KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
A Grubu’nda süper maçlar var
A Grubu’nda süper maçlar var
Amatör Futbol
23 Ekim 2009 Cuma 15:34
  • 829
  • 0

A Grubu’nda süper maçlar var

Amatör Süper Lig A Grubu’nda oynanacak olan müsabakalar ile ligde beşinci hafta maçları start alacak. A Grubunda oynanacak olan beş karşılaşmanın sonucunda grupta dengelerin değişebileceği bir hafta olacak.

Ç.Plajyolu-Kandıra BLD
A grubunda zirve mücadelesi yapan Ç.Plajyolu ligde oynadığı dört müsabakada 2 galibiyet, bir beraberlik ve bir mağlubiyet alan ekip zirve mücadelesi için puan kaybına tahammüllü olmayan Ç.Plajyolu kendi sahasında grupta oynadığı üç maçıda kaybeden ve puana acil ihtiyacı olan Kandıra Belediye konuk edecek. Ç.Plajyolu ile Kandıra Belediye arasındaki zorlu doksan dakika Avni Kalkavan sahasında saat 15.00 başlayacak karşılaşmayı Nihat Samuk yönetecek.


Maşukiye-Kartepe BLD

Süper Amatör küme A grubunda ilk beş mücadelesi veren Maşukiye spor ile Kartepe Belediye arasında kritik doksan dakika oynanacak. Maşukiye spor ilk dört haftada beş toplayan rarı, kormızılı ekip ile deplasman maçlarında puan alamayan Kartepe Belediye ile Maşukiye sahasında yapılacak olan puan mücadelesi saat 13.00 başlayacak karşılaşmayı Serhan Malkoç yönetecek.


Suadiye-Mustafapaşa

Ligde oynadığı üç maçta topladığı 7 puanla A grubunda ikinci sırada yer alan Suadiye spor zirve yarışına devam etmek için kendi sahasında oynayacağı lige genç bir ekiple katılan ve oynadığı dört maçta 1 puan toplayan Mustafapaşa ile Suadiye sahasında saat 13.00 başlayacak olan karşılaşmayı Emre Düz yönetecek.


Kullar Yıldız-Derince BLD

Süper Amatör küme A grubunun topladığı 10 puan ile lider olan Derince Belediye Kullar Deplasmanında oynadığı üç maçta topladığı 3 puan ile A grubunda düşme hattının hemen üzerinde yer alan Kullar Yıldız spor ile oynayacağı zorlu karşılaşma Kullar sahasında saat 15.00 başlayacak olan karşılaşmayı Şükrü Şahin yönetecek.


Şekerpınar-Kağıtspor

A Grubunda zirve mücadelesi veren Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor Gebze deplasmanında grubun güçlü ekibi Şekerpınar sporun konuğu olacak. Kocaeli Büyük Şehir Kağıt spor zorlu rakibi Şekerpınar ile oynayacağı karşılaşma Metin Oktay sahasında saat 16.00 başlayacak olan karşılaşmayı Alper Çetin yönetecek.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ