KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Akbaş, stadyumu inceledi
Akbaş, stadyumu inceledi
Amatör Futbol
21 Aralık 2010 Salı 14:52
  • 1250
  • 0

Akbaş, stadyumu inceledi

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Şekerpınar Stadyumu’nda yapımı tamamlanan protokol tribününde incelemelerde bulundu

DEVAMI GELECEK
Ziyaettin Akbaş, geçtiğimiz günlerde Şekerpınar Stadyumu`ndaki protokol ve diğer tribünlerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Akbaş, Şekerpınar Stadyumu`nun sportif faaliyetlerde önemli bir yerinin olduğunu belirtti. Çayırova`nın tesisleşme bakımından ilk tesisi özelliğini taşıyan Şekerpınar Stadyumu`nun eksikliklerinin tamamlandığı belirten Akbaş, skorboard, tribünler ve daha birçok eksiği de tamamlayacaklarını ifade etti.


STADYUM YENİLECEK

İlçenin bir diğer stadı olan ve şu anda atıl durumda bulunan Çayırova Stadyumu`nun yenileme çalışmalarının 2011 yılında yapılmasının planlandığını belirten Akbaş, stadın yeniden düzenlenerek ilçeye kazandırılacağını söyledi. Çayırova ilçesinde bulunan spor kulüplerinin tesisleşme anlamındaki eksikliklerini gidermeye yönelik çalışmaları sürdürdüklerini belirten başkan Akbaş, kısa süre içerisinde Çayırova halkına sporla ilgili tüm hizmetleri vereceklerini söyledi. 


SPOR SALONU 2011`DE

Çayırova`da futbolun haricinde diğer branşlarda da sportif aktivitelerin olması için gerekli çalışmaları yürüttüklerini vurgulayan Akbaş, spor salonunun inşaasına 2011 yılında başlayacaklarını dile getirdi. Basketbol, voleybol ve diğer branşlardaki sportif faaliyetlerin yapılabilmesi için spor salonunun büyük bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Akbaş, ilçeye kazandıracakları spor salonuyla branşlardaki çeşitliliği arttıracaklarını belirtti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ