KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Alikahya, Başiskele’yi avladı: 2-1
Alikahya, Başiskele’yi avladı: 2-1
Amatör Futbol
06 Eylül 2010 Pazartesi 13:30
  • 1761
  • 0

Alikahya, Başiskele’yi avladı: 2-1

Amatör Süper Lig’in iddialı ekiplerinden Alikahyaspor, Birinci Amatör Lig’in iddialı ekibi Başiskele Belediyespor karşında oynadığı hazırlık maçını 2-1 lazandı ve lige hazır olduğunun sinyallerini verdi

İyi futbol sergiledi
Alikahyaspor son flaş transferleri Serdar ve Melih ile birlikte amatör süper ligine zirve mücadelesi yapmaya hazırlanan ekip son oynadığı hazırlık maçında Başiskele Belediye karşılaşmasında ilk yarıda bulduğu iki gol ile müsabakayı kazandı. Başiskele Belediye son hazırlık maçında bütün futbolcularına şans vermesi teknik heyetin ideal kadroyu tam olarak sahaya sürmediği için istikrasız sonuçlar alarak dikkat çekiyor.


Sosa perdeyi açtı

Alikahyaspor ilk yarıda rakibi Başiskele Belediye karşısında üstün bir oyun ortaya koydu. Alikahyaspor ilk yarıda başarılı futbolunu 14 ve 42 dakikalarda Sosa`nın attığı iki gol ile ilk yarıyı 2-0 önde kapattı. İkinci yarıya Başiskele Belediye ideal yakın bir kadro ile sahaya çıkınca karşılaşmada dengeler eşitlendi. Başiskele Belediye ikinci yarının 50. dakikasında Akifin atattığı tek gol takımı mağlubiyetten kurtarmadı. Karşılaşmayı 2-1 Alikahya spor kazandı.


Ersoy: iyi mücadele oldu

Alikahyaspor teknik adamı Başiskele Belediye ile oynadığımız hazırlık müsabakasının kendilerinin lig öncesinde iyi bir sınav olduğunu ilk yarıda rakiplerinden çok üstün olduklarını, ikinci yarıda belli dakikalarda rakiplerinden iyi olduklarını belirtti. Alikahya spor son yaptığımız transferlerle gücümüz güç kattık. Takımın uyum sorunun çok iyi olduğunu ifade etti.


Vardoğan: Şanslar kötü kullanıldı

Başiskele Belediyespor bu güne kadar oynadıkları hazırlık karşılaşmalarında bütün futbolcularına şans verdiğini ve son durumlarını bet olarak gördüğünü kafasında bundan sonra oynayacakları hazırlık müsabakalarında ideal kadroları ile mücadele edeceğiz. Başiskele Belediyenin gerçek gücü ortaya çıkacak”dedi.


ALİKAHYASPOR: 2
BAŞİSKELE BLD: 1

STAT: Alikahya
HAKEM: Yener Ersoy ***
ALİKAHYA: Melih ***,K.Mehmet **, Erkan ***, Hasan ***, Ali **, Sercan **, B.Mehmet **, Hakan Kılıç ***, Hakan Ataç ***, Sosa ***, Aykut ***
BAŞİSKELE BLD: Emre ** (Musa **), Kerim ** (Ali **), Yusuf ** (Selçuk **), Bahri ** (Fikret **), Emrah ***, Alican ** (Sefa **), Eyüp ** (Taner **), Fikret **, Yakup ** (Akif ***), Çağlar ** (Tamer **), Adem ** (Fatih **)
GOLLER: Sosa (Dk. 14-42), Akif (Dk. 50)

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ