KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Alikahya mı Beylikbağı mı?
Alikahya mı Beylikbağı mı?
Amatör Futbol
16 Aralık 2009 Çarşamba 14:31
  • 1115
  • 6

Alikahya mı Beylikbağı mı?

Birinci küme D grubunun lideri Alikahyaspor ile takipçisi Beylikbağı cumartesi günü Beylikbağı Stadı’nda oynayacakları karşılaşma sonucunda D grubunda şampiyonluk yarışı belirlenecek.

Kazanan liderlik mertebesine
Birinci amatör küme D grubunda oynadığı 10 karşılaşmada 14 puan toplayarak lider olan Alikahya spor hafta sonu deplasmanda takipçisi 20 puanlı Beylikbağının konuğu olacak. D Grubunun en kritik müsabakası olan Alikahya spor ile Beylikbağı karşılaşmasını Alikahya spor kazanırsa grupta şampiyonluk yolunda yalnız kalacak. Beylikbağı kazanırsa zirve yeniden karışacağı karşılaşma sonucu neticesinde D grubunun kaderi belli olacak.İki takımda  kendi tesislerinde yaptığı çalışmalar ile hazırlıklarını sürdürüyor.


Şansımız iyi kullanacağız

Alikahya spor Antrenörü Yener Ersoy ligin 10. haftasında yakaladıkları liderliği ve en yakın rakibi ile arasındaki puan farkını korumak ve şampiyonluk yolunda avantaj elde etmek için kendilerinin şansını iyi kullanacaklarını ve rakiplerini deplasmanda yenerek D grubunda şampiyonluk yolunda rahatlamak istediklerini söyledi.


Avantajı skora yansıtacağız

Beylikbağıspor Antrenörü Hamit Korkmaz yaptığı açıklamada ligde şampiyonluk yolunda hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları Alikahyaspor karşılaşmasını kazanmaktan başka çareleri olmadığını kendileri için son şans olan Alikahyaspor karşılaşmasının sonucu bir yıllık emeklerinin şampiyonluk yolunda ya devam ya tamam karşılaşmasında son şanslarını taraftarlarının desteği ile kazanacaklarını söyledi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ