KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Amatörlerde bayram ayarı
Amatörlerde bayram ayarı
Amatör Futbol
17 Ekim 2012 Çarşamba 13:14
  • 1519
  • 0

Amatörlerde bayram ayarı

Ulusal bayramlarımızdan Kurban Bayramı’nın hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle Amatör futbol liglerinde ayarlama yapıldı.

Tertip Kurulu, cumartesi günü oynanması gereken maçları pazar günü, pazar günü oynanması gereken maçları ise pazartesi gününe kaydırdı. Amatör liglerde bayram programı şöyle:

 

 

 

28.10.2012 PAZAR

 

 

 

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

 

 

13.00

KYÖD SPOR - KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

U-17 A

 

15.00

MALİYE SPOR - KOCAELİ 1937 SEKA SPOR

U-17 B

 

17.00

İZMİT G.B.SPOR - KOCAELİ KÖRFEZ SPOR

U-17 A

 

 

 

 

 

 

AVNİ KALKAVAN STADI

 

 

17.00

KOCAELİ SPOR - B.BAŞARAN SPOR

U-17 B

 

 

 

 

 

 

BAĞÇEŞME ALİ OSMAN TOPAL STADI

 

 

13.00

BAĞÇEŞME SPOR - İZMİT BLD SPOR

U-17 A

 

15.00

YENİ KOCAELİ SPOR - KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

U-17 B

 

 

 

 

 

 

SUADİYE STADI

 

 

12.00

SUADİYE BLD SPOR - YUVACIK SPOR

U-15 D

 

14.00

SUADİYE BLD SPOR - KULLAR SPOR

U-17 G

 

 

 

 

 

 

DERBENT STADI

 

 

15.00

MAŞUKİYE SPOR - KARTEPE BLD.G.B.SPOR

U-17 G

 

 

 

 

 

 

KAVAKLI STADI

 

 

10:30

GÖLCÜK İ.Y.SPOR - GÖLCÜK SPOR

U-15 C

 

12.00

HARB-İŞ SPOR - GÖL.ŞİRİNKÖY SPOR

U-15 C

 

14.00

İHSANİYE DOĞAN SPOR - HALIDERE BLD SPOR

U-17 H

 

16.00

GÖLCÜK İ.Y.SPOR - KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR

U-17 H

 

18.00

HARB-İŞ SPOR - GÖLCÜK SPOR

U-17 H

 

 

 

 

 

 

KARAMÜRSEL STADI

 

 

14.00

EREĞLİ BLD SPOR - HİSAREYN SPOR

U-17 H

 

16.00

KAR.BARBAROS SPOR - GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

U-17 H

 

 

 

 

 

 

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

 

 

13.00

YAVUZ SPOR - KÖR.BLD.HER.YILDIZ SPOR

U-17 F

 

15.00

DERİNCE BİRLİK SPOR - BEKİRDERE SPOR

U-15 B

 

17.00

DEMİR SPOR - İLİMTEPE FK

U-17 F

 

 

 

 

 

 

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

 

 

15.00

Y.Y.BARBAROS SPOR - DERİNCE G.B.SPOR

U-17 F

 

17.00

KİRAZLIYALI SPOR - DERİNCE BLD SPOR

U-17 F

 

 

 

 

 

 

BEYLİKBAĞI STADI

 

 

13.00

GEBZE SPOR - MUSTAFAPAŞA SPOR

U-17 E

 

15.00

G. MUALLİMKÖY G.SPOR - GEBZE KARADENİZ SPOR

U-17 C

 

17.00

GEBZE BALKAN SPOR - ÇAYIROVA SPOR

U-17 D

 

 

 

 

 

 

ŞEKERPINAR STADI

 

 

13.00

SULTAN ORHAN SPOR - GEBZE TAYFUN SPOR

U-17 D

 

15.00

ARAPÇEŞME SPOR - DİLOVASI BLD SPOR

U-17 D

 

17.00

ÇAY.GÜMÜŞ SPOR - ÇAY.SERHAT SPOR

U-17 C

 

19.00

ÇAYIROVA FATİH SPOR - ÇAYIROVA BLD.SPOR

U-17 E

 

 

 

 

 

 

DARICA NENE HATUN STADI

 

 

12.00

DARICA SPOR - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SPOR

U-15 E

 

14.00

DAR.MAR.OSMANGAZİ SPOR - KARADENİZ ÇAY SP

U-17 E

 

 

 

 

 

 

GÖLCÜK İLÇE STADI

 

 

13:30

GÖLCÜK SPOR - SİİRT SPOR

SPOR TOTO              3.LİG

 
 

 

 

 

 

 

DARICA İLÇE STADI

 

 

13:30

DARICA G.B.SPOR - BEYLERBEYİ SPOR

SPOR TOTO              3.LİG

 
 

 

 

 

 

 

İSMETPAŞA STADI

 

 

13:30

KOCAELİ SPOR - ARŞİN SPOR

SPOR TOTO              3.LİG

 
 

 

 

 

 

 

 

29.10.2012 PAZARTESİ

 

 

 

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

 

 

11.00

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR - KOCAELİ SPOR

U-15 A

 

13.00

KYÖD SPOR - YENİ KOCAELİ SPOR

U-15 A

 

15.00

İZMİT G.B.SPOR - ÜÇYOLDOĞU SPOR

U-15 A

 

17.00

B.BAŞARAN SPOR - KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG A

 
 

19.00

MALİYE SPOR - İZMİT BLD SPOR

U-15 A

 

 

 

 

 

 

17 AĞUSTOS STADI

 

 

13:30

DERİNCE BLD SPOR - BURSA SPOR

A2

 

 

 

 

 

 

AVNİ KALKAVAN STADI

 

 

18.00

UZUNÇİFTLİK SPOR - BAŞİSKELE BLD SPOR

U-15 D

 

 

 

 

 

 

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  ÇİM STADI (VİNSAN)

 

 

14.00

BAŞİSKELE BLD SPOR - KANDIRA G.B.BLD SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG A

 
 

 

 

 

 

 

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SUNİ ÇİM STADI (VİNSAN)

 

16.00

H.H.ŞAFAK SPOR - ÇEN.PLAJYOLU SPOR

U-15 A

 

17.30

ANA.YENİKÖY SPOR - KARTEPE BLD G.B.SPOR

U-15 D

 

 

 

 

 

 

CEPHANELİK STADI

 

 

15.00

İZMİT BLD SPOR - GEBZE BALKAN SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG B

 
 

17.00

ÇUBUKLU BALA SPOR - DİLOVASI BLD SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG A

 
 

 

 

 

 

 

İHSANİYE ÇİM STADI

 

 

14.00

İHSANİYE SPOR - YAVUZ SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG B

 
 

 

 

 

 

 

ALİKAHYA STADI

 

 

14.00

ALİKAHYA BLD SPOR - DERİNCE BİRLİK SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG B

 
 

 

 

 

 

 

DERBENT STADI

 

 

16.00

MAŞUKİYE SPOR - YARIMCA SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG A

 
 

 

 

 

 

 

KAVAKLI STADI

 

 

11.00

İHSANİYE SPOR - İHSANİYE DOĞAN SPOR

U-15 C

 

14.00

GÖLCÜK İ.Y.SPOR - BEKİRDERE SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG B

 
 

16.00

İHSANİYE DOĞAN SPOR - SULTAN ORHAN SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG B

 
 

18.00

KAVAKLI SPOR - ÇINARLI SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG A

 
 

 

 

 

 

 

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

 

 

10:30

YAVUZ SPOR - DEMİR SPOR

U-15 B

 

12.00

DERİNCE BLD SPOR - KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

U-15 B

 

 

 

 

 

 

HEREKE STADI

 

 

16.00

KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR - TEK SPOR

U-15 B

 

 

 

 

 

 

ŞEKERPINAR STADI

 

 

14.00

GEBZE BALKAN SPOR - GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

U-15 E

 

16.00

ÇAYIROVA SPOR - DARICA KALE BAYRAMOĞLU SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG B

 
 

 

 

 

 

 

DARICA NENE HATUN STADI

 

 

14.00

DARICA TÜRKELİ G.SPOR - MUSTAFAPAŞA SPOR

ÇENESUYU A.Ş. SÜPER LİG A

 
 

 

 

 

 

 

BEYLİKBAĞI STADI

 

 

13.00

MOLLAFENARİ SPOR - KARADENİZ ÇAY SPOR

U-15 E

 

15.00

ARAPÇEŞME SPOR - ÇAY.GÜMÜŞ SPOR

U-15 E

 

17.00

GEBZE SPOR - ÇAYIROVA SPOR

U-15 E

 

18.30

MUSTAFAPAŞA SPOR - SULTAN ORHAN SPOR

U-15 E

 

 

 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ