KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Amatörlerin yüzü güldü
Amatörlerin yüzü güldü
Amatör Futbol
13 Kasım 2012 Salı 11:02
  • 854
  • 0

Amatörlerin yüzü güldü

Çayırova Belediyesi, amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu. Çayırova ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren alvtı spor kulübü malzemelerini törenle aldı

TÖREN DÜZENLENDİ

Çayırova Belediyesi amatör liglerde mücadele eden 6 spor kulübüne malzeme desteğinde bulundu. Her yıl olduğu gibi bu yılda amatör spor kulüplerinin eksikliklerini verdiği destekle tamamlayan Çayırova Belediyesi, malzeme desteği kapsamında yağmurluk, antrenman eşofman takımı, tekmelik, forma-şort, kaleci forma-şort, müsabaka çorabı, suluk seti, futbol maç topu, futbol antrenman topu, kaleci eldiveni gibi spor malzemelerini kulüp yetkililerine Çayırova Şekerpınar Stadyumu`nda düzenlenen törenle teslim etti.
 

STATTA TÖREN 
Şekerpınar Stadyumunda düzenlenen malzeme dağım törenine Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, belediye başkan yardımcısı Nizamettin Günay ve spor kulüpleri yetilileri katıldı. Teslim töreninde yaptığı açıklamada spora verilen desteği imkanlar dahilin de sürdüreceklerini belirten Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, geleceğin teminatı olan çocukların iyi eğitim almasının sadece okullarda verilen eğitimlerle değil, aynı zamanda sportif aktivitelerle de desteklenmesi gerektiğini söyledi. 
 

TESLİM ALDILAR
Sporunda bir eğitim dalı olduğunu dile getiren Akbaş, sporun insana sağlık, ahlak ve güven kattığını belirtti. Bu anlamda ilçede sportif faaliyetlerini sürdüren spor kulüplerine her yıl olduğu gibi bu yılda destekte bulunduklarını vurgulayan başkan Akbaş, malzeme desteğinin yanı sıra spor kulüplerinin ulaşım ve tesisleşmesi bakımından önemli işler gerçekleştirdiklerini belirtti. Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş`ın konuşmasının ardından gerçekleşen teslim töreninde Serhat, Gümüş, Fatih, Şekerpınar, Çayırova ve Çayırova Belediye Spor Kulüpleri malzemelerini teslim aldılar. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ