KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
B Grubu’nda heyecan dorukta
B Grubu’nda heyecan dorukta
Amatör Futbol
25 Aralık 2009 Cuma 15:22
  • 1046
  • 0

B Grubu’nda heyecan dorukta

Amatör Süper Lig B Grubu’nda oynanacak karşılaşmalar sonucunda ligde sıralamalarda değişiklik olacağı müsabakalar oynanacak. Grupta şampiyonluk, ilk beş ve düşme yarışı heyecanı ile devam edeceği müsabakalar oynanacak

Bekirderespor-Yeniköyspor
Süper Lig B Grubu`nda kümede kalma mücadelesi veren Bekirderespor ile ilk beş iddiası içinde yer alan ekip Yeniköyspor arasında oynanacak olan kritik müsabaka Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 17.00`da başlayacak. Bekirderespor ile Yeniköyspor arasındaki zorlu müsabakayı Alpaslan Dalkılıç yönetecek.


Uzunçiftlik-K.Çayspor

Süper Lig B Grubu`nda kümede kalma mücadelesini mucizelere bırakan Uzunçiftlik  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda ligde ilk beş içinde olmak isteyen Karadeniz Çay spor ile oynayacağı karşılaşma saat 19.00`da başlayacak. Uzunçiftlikspor ile Karadeniz Çayspor arasındaki müsabakayı Erdem Kaçar yönetecek.


Uzuntarla-Balabanspor

Ligde sıkıntılı günler geçiren ve kümede kalmak için mücadele eden Uzuntarlaspor  grupta lider konumda bulunan Balabanspor ile Derbent Stadı`nda karşı karşıya gelecek. Her iki takım için önemli bir maç olan karşılaşma saat 15.00`da başlayacak. Grubun en kritik müsabakası olarak gösterilen bu maçı Nevzat Buldağ yönetecek.


Hereke Yıldız-Çayırova BLD

Hereke Stadı`nda B Grubu`nun en kritik karşılaşması oynanacak. Ligde ilk beş içinde yer almak isteyen Körfez Belediye Hereke Yıldız ile ilk beş içinde yer alan ve yerini kaybetmek istemeyen Çayırova Belediye arasındaki zorlu doksan dakika saat 14.00`de başlayacak. Körfez Belediye Hereke Yıldız, Çayırova Belediye karşılaşmasını Selim Akman yönetecek.


Darıca Kale-İhsaniye Doğan

Süper Lig B Grubu`nda  oynanacak olan Darıca Kalespor ile İhsaniye Doğanspor arasındaki karşılaşmanın sonucu grupta sıralamaların değişebileceği karşılaşma Gebze Metin Oktay Stadı`nda saat 17.00`de başlayacak. Darıca Kalespor`un bu zorlu İhsaniye Doğanspor karşılaşmasını Deniz Kükrek yönetecek.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ