KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
B Grubu’nda zorlu randevu
B Grubu’nda zorlu randevu
Amatör Futbol
24 Kasım 2010 Çarşamba 14:06
  • 981
  • 0

B Grubu’nda zorlu randevu

Birinci Amatör Küme B Grubu’nda Play-Off mücadelesi veren Yenidoğan Serdar ile Çınarlı, Pazar günü 13.00’te Mehmet Ali Kâğıtçı Stadı’nda oynanacak zorlu karşılaşmaya büyük bir ciddiyetle hazırlanıyor

15 PUAN TOPLADI
B Grubu`nda oynadığı sekiz maç sonunda 15 puanla dördüncü sırada yer alan Yenidoğan Serdar, 14 puanla beşinci sırada bulunan Çınarlıspor`la Pazar günü 13.00`te Mehmet Ali Kâğıtçı Stadı`nda zorlu bir doksan dakikaya çıkacak. Kritik müsabakayı kazanan taraf, Play-Off Grubu`na kalma yolunda büyük avantaj elde edecek. Karşılaşmanın ciddiyetinin farkında olan Yenidoğan Serdar ve Çınarlı ekipleri, çalışmalarını galibiyet üzerine yapıyor.


TEZCAN: CAMİAYI SEVİNDİRECEĞİZ

Yenidoğan Serdar`ın tecrübeli teknik adamı İlhan Tezcan, Birinci Amatör Küme`de ilk sezonu oynamalarına rağmen başarılı sonuçlar aldıklarına değindi. Play-Off Grubu`na kalma yolunda şanslı konumda bulunduklarını iddia eden Tezcan, “Pazar günü oynayacağımız Çınarlı maçını kazanarak camiamızı sevindirmek istiyoruz. İki takım açısından da zorlu bir doksan dakika olacak. Karşılaşmayı, mücadele eden ve temkinli oynayan takım kazanacak. Biz bunu başaracak güçteyiz. Ne olursa olsun galip geleceğiz” diyerek Çınarlı maçı hakkında açıklamalarda bulundu.


PUAN KAYBINA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK

Çınarlı teknik adamı Ercan Yılmaz, hafta sonu oynayacakları Yenidoğan Serdar karşılaşmasında puan kaybına tahammülleri olmadığını ifade etti. Bir puan gerisinde bulundukları Yenidoğan Serdar`a yenilmeleri durumunda, rakipleriyle olan puan farkının açılacağını hatırlattı. Yılmaz, “Hafta sonu Yenidoğan`ı yenerek rakibimizin iki puan önüne geçmek istiyoruz. Puan kaybedersek, Play-Off Grubu için büyük bir avantajı kaybetmiş oluruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ