KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
B ve D Grubu maçları kaçırılmaz
B ve D Grubu maçları kaçırılmaz
Amatör Futbol
31 Ekim 2009 Cumartesi 14:40
  • 855
  • 0

B ve D Grubu maçları kaçırılmaz

Birinci Amatör Küme B ve D Grubu`nda kritik maçlar oynanacak.  B Grubu lideri Çubuklu Balaspor-Gebze Karadeniz ekibiyle karşılaşacak. B Grubu lideri Karamürselspor ise Sarımeşe Belediyespor ile kozlarını paylaşacak

 

Çubuklu Bala-Karadeniz
Birinci Amatör küme B grubunun lideri Çubuklubala spor M.Ali Kağıtçı sahasında takipçilerinden Karadeniz spor ile zorlu puan mücadelesi yapacak. Çubuklubala spor ile Karadeniz spor müsabakası saat 14.00başlayacak olan karşılaşmayı Alper Çetin yönetecek.

 

Değirmendere-Tayfun spor
B Grubunun liderliğini geçen hafta kaybeden Değirmendere kendi sahasında geçen hafta ligde ilk galibiyetini alan Tayfun sporu konuk edecek. Değirmendere, Tayfun spor karşılaşması Değirmendere sahasında saat 14.00 başlayacak olan müsabakayı Nihat Özgün yönetecek.

 

Arslanbey ORG Sanayi-D.Birlik
Birinci Amatör küme B grubunda hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen Arslanbey Organize Sanayi ile Derince Birlik spor arasındaki kritik ve zorlu müsabaka Derbent sahasında oynanacak olan müsabaka saat 14.00 başlayacak. Zorlu doksan dakikayı Serhan Malkoç yönetecek.

 

Maliye-K.Hereke
B Grubunda son haftalarda düşüşe geçen Körfez Hereke ile ligde istediği sonuçları alamayan Maliye spor arasındaki zorlu doksan dakika M.Ali Kağıtçı sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 12.00 başlayacak. Maliye spor, Körfez Hereke maçını Murat Kurt yönetecek.

 

Körfez spor-Çamçukur
Birinci Amatör küme B grubunda son haftalarda çıkışa geçen Körfez spor kendi sahasında grupta zor günler geçiren Çamçukuru konuk edecek. Körfez spor ile Çamçukur spor karşılaşması Avni Kalkavan sahasında saat 14.00 başlayacak olan müsabakayı Emre Aba yönetecek.

 

Karamürsel-Sarımeşe
Birinci Amatör kümenin yeni lideri Karamürsel spor kendi sahasında grubun son sırasında yer alan Sarımeşe sporu konuk edecek. Karamürsel spor ile Sarımeşe spor müsabakası Karamürsel sahasında saat 14.00başlayacak olan karşılaşmayı Doğan Altun yönetecek.

 

Beylikbağı-Başiskele BLD
Birinci Amatör kümenin D grubunun en kritik müsabakası Beylikbağı sahasında oynanacak. Grupta şampiyonluk hesapları yapan Başiskele Belediye ile zirveye ortak olmak isteyen Beylikbağı spor arasındaki zorlu randevu saat 14.00başlayacak. Beylikbağı ile Başiskele Belediye maçını Naci Kazak yönetecek.

 

Alikahya-95 Evler Fatih spor
Ligde son haftalarda başarılı müsabakalara imza atan Birinci Amatör küme D grubunun zirvesine ortak olan Alikahya spor kendi sahasında zirve ile düşme hattının arasında yer alan 95 Evler Fatih spor karşılaşması Alikahay sahasında oynanacak. Alikahay spor ile 95 Evler Fatih spor müsabakası saat 13.00 başalyacak karşılaşmayı Mehmet Bahar yönetecek.

 

Gölcük.İ.Y-Yarımca spor
Birinci Amatör küme D grubunda oynadığı dört müsabakada puan alamayan Gölcük İ.Y kendi sahasında grubun zirvesinde yer alan Yarımca sporu konuk edecek. Gölcük İ.Y ile Yarımca spor arasındaki zorlu müsabaka Kavaklı sahasında saat 15.00 başlayacak. Zorlu müsabakayı Muharrem Kırbaş yönetecek.

 

Mert spor- Zafer spor
Birinci Amatör küme D grubunda ilk üç içinde yer almak isteyen Mert spor ile Zafer spor ligde konumlarını değiştirmek için oynayacakları kader maçını M.Ali Kağıtçı sahasında saat 17.30 başlayacak zorlu müsabakayı Musa Önal yönetecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ