KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
B ve D Grubu maçları nefes kesecek
B  ve D Grubu maçları nefes kesecek
Amatör Futbol
18 Aralık 2009 Cuma 15:28
  • 1012
  • 1

B ve D Grubu maçları nefes kesecek

Birinci Amatör Küme B ve D Grubu’nda kritik maçlar oynanacak. 10 ayrı müsabakanın oynanacağı 1. Amatör Küme’de kıran kırana ikili mücadeleler yaşanacak

K.Hereke-Çamçukur
Birinci Amatör Küme B Grubu`nun ilk karşılaşması Hereke Stadı`nda saat 12.00`de başlayacak. Ligde play-off grubu için puan kaybına tahammülü olmayan Körfez Hereke spor ile grupta kümede kalma mücadelesi veren Çamçukur spor arasında oynanacak zorlu müsabakayı Alper Çetin Yönetecek.


Değirmendere-Ars. Org. Sanayi

Birinci Amatör Küme B grubunda günün ikinci maçı Değirmendere Stadı`nda oynanacak. Ligin lideri Değirmendere kendi sahasında kendini orta sıralarda yer bulan Arslanbey Organazi Sanayispor ile oynayacağı karşılaşma saat 14.00 başlayacak. Değirmendere, Arslanbey Organize Sanayi spor karşılaşmasını Rahman Kalyoncu yönetecek.


Çubuklubala-D.Birlik

Birinci Amatör Küme B Grubu`nun şampiyonlukta iddialı iki adayı Çubuklubala spor ile Derince Birlik spor arasındaki kritik müsabaka Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak olan karşılaşma saat 16.00`da başlayacak. Çubuklu Balaspor, Derince Birlikspor karşılaşmasını Murat Kurt yönetecek.


Maliye-Körfezspor

Birinci Amatör Küme B Grubu`nda kümede kalma şansını mucizelere bıraka Maliye spor ile kendine orta sıralarda yer bulmak isteyen Körfez spor müsabakası Mehmet Ali Kağıtçı sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 18.00`da başlayacak. Maliyespor-Körfezspor müsabakasını Naci Kazak yönetecek.


Sarımeşe-Yarımca

Birinci Amatör Küme D Grubu`nda centilmence mücadelesini sürdüren ve grupta puansız tek ekip olan Sarımeşe  Suadiye sahasında grupta play-off şansını devam ettirmek isteyen Yarımca spor ile oynayacağı karşılaşma saat 12.00`da başlayacak. Sarımeşespor ile Yarımcaspor arasındaki karşılaşmayı İzzet Çetinkaya yönetecek.


Mertspor–95 Evler Fatih

Birinci amatör küme D grupta küme düşme sıkıntısı yaşamak istemeyen 95 Evler Fatih ile Mert spor  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 14.00`da zorlu doksan dakika oynayacaklar. Mertspor ile 95 Evler Fatihspor arasında geçecek bu kıran kırana karşılaşmayı ilimiz hakemlerinden Selim Akman yönetecek.


Karamürselspor-Gölcük İ.Y.

Birinci Amatör Küme D Grubu`nda şampiyonluk yarışından kopmak istemeyen Karamürselspor kendi sahasında kümede kalma mücadelesi veren Gölcük İ.Y ile karşı karşıya gelecek. 90 dakikası heyecanlı geçmesi beklenen karşılaşma Karamürsel sahasında saat 15.00`de başlayacak. Karamürsel spor ile Gölcük.İ.Y müsabakasını Nevzat Buldağ yönetecek.


Beylikbağı-Alikahya

Birinci Küme D Grubu`nun lider konumda bulunan Alikahyaspor  deplasmanda en yakın takipçisi Beylikbağı`nın konuğu olacak. Liderlik savaşı olan müsabaka Beylikbağı sahasında oynanacak olan zorlu karşılaşma saat 15.00`da başlayacak. Beylikbağı ile Alikahya arasındaki kritik karşılaşmayı Deniz Kükrek yönetecek.


Zaferspor-Başiskele BLD

Birinci Amatör Küme D Grubu`nda kümede kalma mücadelesi veren Zaferspor kendi sahasında grupta play-off şansını kaybetmek istemeyen Başiskele Belediye ile oynayacağı zorlu karşılaşma saat 18.00`da Gebze Metin Oktay Stadı`nda oynanacak. Zaferspor-Başiskele Belediyespor maçını İlker Canlılar yönetecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ