KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
B ve D Grubu’nda ilk raunt bitiyor
B ve D Grubu’nda ilk raunt bitiyor
Amatör Futbol
05 Aralık 2009 Cumartesi 14:21
  • 868
  • 0

B ve D Grubu’nda ilk raunt bitiyor

Birinci Amatör Küme B ve D Grubu’nda sezonun ilk yarısı bugün oynanacak olan kritik maçlarla tamamlanacak

Lider, K.Hereke ile oynuyor
1. Küme B Grubu`nun lideri Derince Birlikspor kendi sahasında grupta play-off şansını iyi kullanmak isteyen Körfez Herekespor ile oynayacağı karşılaşma Derince Suni Çim Stadı`nda saat 14.00`da başlayacak. Derince Birlikspor ile Körfez Herekespor maçını Nihat Özgün yönetecek.

 

Çubuklu Bala zorlu deplasmanda
Birinci Küme B Grubu`nda ikinci sırada yer alan Çubuklu Balaspor, play-off grubu için son şansını kullanacak olan Arslanbey Organize Sanayispor ile oynayacağı karşılaşma Arslanbey Stadı`nda oynayacak. Saat 13.00`da başlayacak zorlu karşılaşmayı Nevzat Buldağ yönetecek.

 

Değirmendere, Maliyesporu konuk ediyor
Birinci Küme B Grubu`nun şampiyonlukta iddialı ekiplerinden Değirmenderespor grupta son sırada yer alan ve puan a ihtiyacı olan Maliyespor ile karşı karşıya gelecek. Oynanacak karşılaşma Değirmendere Stadı`nda saat 13.00`da başlayacak. Müsabakayı Kerem Yaman yönetecek.

 

Kağıtçı`da zorlu doksan dakika
Birinci Küme B Grubu`nda şampiyonlukta iddialı ekiplerden Gebze temsilcisi Karadenizspor ile grupta küme düşme sıkıntısı yaşamak istemeyen Körfezspor karşılaşması Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak. Karşılaşma saat 18.00`da başlayacak. Körfezspor ile Karadenizspor karşılaşmasını Mecit Mustafa Keskin yönetecek.

 

Karamürsel`de “Kurtuluş Savaşı”
Birinci Amatör Küme B Grubu`nda kümede kalma mücadelesinin en önemli müsabakası Karamürsel Stadı`nda oynanacak. Grupta 4 puanlı Çamçukurspor ile 6 puanlı Gebze Tayfunspor karşılaşması saat 14.00`da başlayacak. Bu zorlu karşılaşmayı Murat Kurt yönetecek.


Beylikbağı Stadı derbiye hazır
Birinci Küme D Grubu`nda 19 puanla ilk iki sırayı paylaşan Beylikbağıspor ile Karamürselspor mücadelesi Beylikbağı Stadı`nda oynanacak. Zorlu puan mücadelesi saat 14.00`da başlayacak. Beylikbağı ile Karamürselspor arasında oynanacak olan ve kazananın ilk yarıyı lider bitireceği karşılaşmayı Deniz Enç yönetecek.

 

Alikahya, Mertspor`u konuk ediyor
Birinci Amatör Küme D Grubu`nda şampiyonluk yarışında yoluna devam eden Alikahyaspor kendi sahasında ligin yeni ekibi Mertspor ile oynayacağı karşılaşma Alikahya Stadı`nda saat 13.00`da başlayacak. Müsabakayı Özgür Karadeniz yönetecek.

 

Yarımca`nın kritik maçı
Birinci Amatör Küme D Grubu`nda Esentepe Stadı`nda iki önemli müsabaka oynanacak. Grupta play-off şansını sürdürmek isteyen Yarımcaspor ile Başiskele Belediye arasında geçecek. Bu zorlu karşılaşma saat 14.00`da başlayacak. Yarımcaspor, Başiskele Belediye maçını Selçuk Öklü yönetecek.

 

95 Evler`in rakibi kolay
Körfez Esentepe Stadı`nda D Grubu`nda kümede kalma çapası sarf eden 95 Evler Fatihspor ile ligden düşmesi kesin olan Sarımeşespor karşı karşıya gelecek. Saat 16.00`da başlayacak olan bu karşılaşmaya 95 Evler Fatihspor`un galibiyetine kesin gözüyle bakılmasına rağmen maçın seyri heyecanlı geçmesi bekleniyor. Karşılaşmayı Hakan Şevli yönetecek.

Kavalı`da kritik müsabaka
1. Küme D Grubu`nda kümede kalma mücadelesi veren Gölcük İ.Y ile Gebze Zaferspor arasındaki kritik müsabaka Kavaklı Stadı`nda oynanacak. Zorlu müsabaka saat 16.00`da başlayacak. Kazanan ekibin kümede kalma yolunda avantaj yakalayacağı karşılaşmayı Naci Kazak yönetecek.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ