KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
B ve D Grubu’nda zorlu gün
B ve D Grubu’nda zorlu gün
Amatör Futbol
06 Kasım 2009 Cuma 15:07
  • 644
  • 0

B ve D Grubu’nda zorlu gün

Birinci Amatör Küme B ve D Grubu’nda altıncı hafta müsabakaları oynanacak. 10 müsabakanın oynanacağı günde kıran kırana ikili mücadelelerin yaşanması bekleniyor

K.Hereke-Değirmendere
Birinci Amatör küme B grubunun başarılı ekiplerinden olan hedefini ilk üç olarak belirleyen Körfez Hereke spor kendi sahasında oynayacağı rakibi grupta 12 puanla lider olan Değirmendere ile oynayacağı zorlu karşılaşma Hereke sahasında saat 17.00 başlayacak olan zorlu karşılaşmayı Selim Akman yönetecek.


Çamçukur-Çubuklu Bala

Birinci Amatör küme B grubunda şampiyonluk iddiası olan Çubuklu Bala spor deplasmanda grubun son sırasından kurtulmak isteyen Çamçukur spor ile oynayacağı karşılaşma Karamürsel sahasında saat 13.00 başlayacak olan zorlu müsabakayı Şafak Küçük yönetecek.


D.Birlik-Körfezspor

Birinci Amatör küne B grubunda şampiyonlukta iddialı ekiplerden Derince Birlik spor kendi sahasında oynayacağı rakibi ligde ilk üç iddiası içinde olmak isteyen Körfez spor ile Derince sahasında saat 12.00 başlayacak olan müsabakayı Sait Tuzcu yönetecek.


Karadeniz spor-Maliye

Birinci Amatör küme B grubunda oynadığı beş müsabakada topladığı 10 puanla şampiyonluk iddiasını sürdüren Gebze`nin güçlü ekiplerinden Karadeniz spor kendi sahasında grupta düşme hattının içinde olan Maliye spor ile oynayacağı zorlu müsabaka Gebze Metin Oktay sahasında saat 12.00başlayacak olan müsabakayı Osman Büyükgenç yönetecek.


Tayfun spor-Ars. Org. Sanayi

B Grubunun düşme hattının üzerinde bulunan Tayfun spor ile Arslanbey Organize Sanayi spor arasındaki kritik müsabaka Gebze Metin Oktay sahasında oynanacak olan karşılaşmanın başlama saati 18.00 olan müsabakayı Selçuk Öklü yönetecek.

 

Zafer spor-Karamürsel spor
Birinci Amatör küme D grubunda beşinci haftanın sonunda ligde lider olan Karamürsel spor Gebze Metin Oktay sahasında grupta düşme hattının dışında kalmak isteyen Zafer spora konuk olacağı karşılaşma saat 14.00 başlayacak. Zafer spor ile Karamürsel spor müsabakasını İlker Canlılar yönetecek.

 

Başiskele BLD-Alikahya
Birinci Amatör küme D grubunda son iki haftadır istediği sonuçları alamayan Başiskele spor Değirmendere sahasında oynayacağı kritik müsabakada grupta ikinci sırada yer alan Alikahya sporu konuk edecek. Başiskele Belediye ile Alikahya spor müsabakası saat 14.00 başlayacak olan zorlu karşılaşmayı Şükrü Şahin yönetecek.

 

Yarımca spor-Mert spor
Birinci Amatör kümenin yeni ekibi olan ve grupta şampiyonluk iddiasını sürdüren Mert spor ile D grubunun ilk üç için iddialı ekiplerinden olan Yarımca spor arasındaki zorlu doksan dakika Körfez Esentepe sahasında saat 16.00 başlayacak olan karşılaşmayı Tuncer Oflu yönetecek.

 

Sarımeşe-Beylikbağı
Birinci Amatör küme D grubunda oynadığı beş müsabakada puan sevincini yaşayamayan Sarımeşe kendi sahasında grupta 10 puanla dördüncü sırada yer alan Beylikbağı`nı konuk edeceği karşılaşma Suadiye sahasında oynanacak. Sarımeşe, Beylikbağı karşılaşması saat 12.00 başlayacak olan karşılaşmayı Serkan Çiftçi yönetecek.

 

95 Evler Fatih-Gölcük İ.Y.
Birinci Amatör küme D grubunda düşme hattında yer alan Gölcük İ.Y. ekibi kendi sahasında düşme sıkıntısını yakından hisseden 95 Evler Fatih spor ile oynayacağı zorlu doksan dakika Körfez Esentepe sahasında saat 14.00 başlayacak olan müsabakayı Nevzat Buldağ yönetecek.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ