KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Bağdatspor' dan açıklama
Bağdatspor' dan açıklama
Amatör Futbol
04 Kasım 2010 Perşembe 16:16
  • 1517
  • 0

Bağdatspor' dan açıklama

Bağdatspor’da Başkan Konyalı, altı futbolcunun kadro dışı bırakıldı haberine açıklık getirdi:

Kadro dışı yanlış ifade edildi
Bağdtaspor`un Kulüp Başkanı Numan Konyalı dün gazetemizde yer alan ‘ Bağdatspor`da 6 futbolcu kadro dışı` haberi  üzerine çeşitli açıklamalarda bulundu. Konyalı, gazetemizde yer alan haberin yanlış bir anlayış nedeni ile meydana geldiğini belirtti ve 6 futbolcunun kadro dışı bırakmadığını ifade etti
 

Futbolculardan memnunuz
Bağdatspor`da 6 futbolcu kardı dışı` şeklinde çıkan haber üzerine görüşlerini açıklayan Konyalı: Bağdatspor Yönetim Kurulu olarak böyle bir karar almadık. Basına yansıyan olayın ne şekilde cereyan ettiğini  de bilmiyoruz. Biz futbolcularımızdan da son derece memnunuz. Bağdatspor olarak amacımız gençliğe en güzel şekilde hizmet etmektir. Maddi beklentimiz olmadan gençliğe hizmet ederek, onlara maneviyatlarını kazandırmanın arzusu içindeyiz.”dedi.


Vaktimiz olmadı
Bağdatspor`un geçmiş mazisinin Kocaeli`de son derece parlak olduğunu ve Mehmet Ali Paşa`da ikamet eden tüm gençliğe sahip çıkıldığını belirten Konyalı, “Yönetime geldiğimiz ilk günden itibaren şeffaf bir yönetim arzuladık. Bağdatspor`a hizmet etmiş eski futbolcu ve yönetici ağabeylerimiz ile kaynaşıp, ortak akıl ile Bağdatspor`u en güzel yerlere taşımayı hedefledik. Ancak, düşündüklerimizi henüz uygulayacak  vaktimiz olmadı.” Şeklinde konuştu.
 

Kolej takımı olmalıyız
Kulüp içinde bazı sorunlar yaşadıkları ve onları  aşmak adına çalıştıklarını ifade eden Konyalı”  Bağdatspor`da adları geçen 6 futbolcumuz  Muhammed Üzülmez, Ahmet Ensar, Rıdvan Aydın, Tolga Yıldız, Ceyhun Eski ve Emir Kor kırmızı- siyahlı ekibimizin en centilmen kişileridir. Bu arkadaşlarımız ve diğer futbolcularımız, Bağdatspor`a daha uzun yıllar hizmet edecekler. Bağdatspor`da yaşanan bu olayın tüm arkadaşlarımıza ders olması gerektiği  ve hepsinin kolej takımı havasında mücadele etmelerini bekliyoruz.” dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ