KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Bağdatspor’da dinlenmek yasak
Bağdatspor’da dinlenmek yasak
Amatör Futbol
22 Aralık 2010 Çarşamba 13:02
  • 998
  • 1

Bağdatspor’da dinlenmek yasak

Birinci Küme C Grubu’nda kümede kalma mücadelesi veren Bağdatspor, bu hafta maç yapmayacak olmasına rağmen çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor

PUAN FARKI AZALDI
Bağdatspor, geçen hafta deplasmanda oynadığı karşılaşmayı 4-1 kazanarak puanını 11`e yükseltirken, rakibi Nusretiye 12 puanda kaldı. 12 puanlı Çamlıtepe de son maçını kaybedince, haftayı en karlı kapatan ekip Bağdatspor oldu. Üzerinde yer alan ekiplerle arasında puan farkını bire indiren kırmızı siyahlılar, bay olarak geçirecekleri haftada da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.


KÜMEDE KALACAĞIZ

Bağdatspor`un tecrübeli teknik adamı İsmail Yıldızaç, ikinci yarının başlamasıyla başarılı müsabakalar oynadıklarına değindi. Kazandıkları puanlarla, kümede kalma mücadelesinde rakiplerini yakaladıklarını belirten Yıldızaç şu ifadelerde bulundu; “Geçen hafta kader maçını kaybetseydik, Nusretiye ile aramızda yedi puanlık bir fark oluşacaktı. Sonuç olarak rakibimizi yendik ve puan farkını bire indirdik. Hafta sonunu bay olarak geçireceğiz ama çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Ligin sonuna kadar kümede kalmak için gerekli puanları toplamış olacağız”.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ