KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bahçecik, Harbiş’e 2-1 mağlup oldu
Bahçecik, Harbiş’e 2-1 mağlup oldu
Amatör Futbol
06 Eylül 2009 Pazar 15:32
  • 717
  • 0

Bahçecik, Harbiş’e 2-1 mağlup oldu

Birinci amatör kümenin iki güçlü ekibi Bahçecik spor ile Harbiş spor kavaklı sahasında cumartesi günü yaptıkları hazırlık maçını 2-1 Harbiş kazandı.

Harb-İş galip gelmesini bildi

Yeni sezonda hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen Harbiş ile Bahçecik spor arasındaki oynana hazırlık maçı iki takımda 90 dakika boyunca kendi güçlerini gördüler. İlk yarıda karşılıklı geçen ataklar sonucunda 1-1 berabere sonuçlandı. İkinci yarıda iki takımda açık futbol ortaya koydular. İki takımda yakaladıkları gol pozisyonlarını cömertçe harcarken müsabakanın son dakikasında Harbiş'in bulduğu gol ile müsabaka Harbiş'in 2-1 galibiyeti ile sonuçlandı.

Çelik tempolu müsabaka oldu

Bahçecik sporun tecrübeli Antrenörü Eyüp Çelik yaptığı açıklamada “Harbiş ile oynadığımız müsabakada iki takımda temposu yüksek müsabaka oynadıklarını zevkli hazırlık maçı olduğunu söyledi. Çok net pozisyonlar yakaladıklarını fakat son vuruşları yapamadıklarını söyledi. Takımın 90 dakika boyunca oyun anlayışı ve mücadele gücünden memnun olduğunu söyleyen Eyüp Çelik lig maçlarına kadar daha hazır bir ekip olacağız' dedi.

Kapıdağlı lige hazırız.

Harbişin Antrenörü Coşkun Kapıdağlı “Yeni sezonda ekibin iskelet kadrosunu korumaları ve eksik yerlere az ama öz transferler yaparak kadroyu güçlendirdik. Harbiş oturmuş kadrosu ile  Bahçecik maçında lige hazır olduğunu gösterdi. Mücadele gücümüz çok iyi bet pozisyonlar yakaladık. Bu pozisyonlardan sadece ikisini gole çevirerek galibiyete uzandık. Lig müsabakalarında her zaman attığın gol yediğin golden fazla olması demek kazanılan müsabaka ve puanlar demektir' dedi.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ