KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Bahçecik’te kader maçı
Bahçecik’te kader maçı
Amatör Futbol
10 Kasım 2010 Çarşamba 16:12
  • 1413
  • 0

Bahçecik’te kader maçı

Amatör Süper Lig A Grubu’nda son iki sırayı paylaşan dörder puanlı Bahçecik ile Balaban arasındaki kritik karşılaşma, Pazar günü 13.00’te başlayacak

ZOR GÜNLER BEKLİYOR
Sezon başı hazırlıklarına geç başlayan ve grup maçlarında başarısız sonuçlar alan Bahçecik, ilk iki hafta toplayabildiği 4 puanla son sırada yer alıyor. Geçen sezon yakaladığı başarıyı elde edemeyen dokuzuncu sıradaki Balaban ise, Bahçecik gibi 4 puana sahip. Bahçecik Stadı`nda oynanacak müsabakada kazanan takım, ligin ikinci yarısı için ümitlenecek. Karşılaşmayı kaybeden tarafı, bundan sonra kara günler bekliyor.

 

DESTEK BEKLİYORUZ
Bahçecik Spor`un antrenörü Eyüp Çelik zor günler geçirdiklerini belirterek, şartlar ne olursa olsun Balaban`ı yenmek zorunda olduklarını vurguladı. Bahçecikliler`in kader maçında tribünleri doldurmalarını isteyen Çelik, Balaban müsabakası hakkında görüşlerini açıkladı; “Taraftarımızdan destek bekliyoruz. Tribünleri doldurmalarını ve takımımızı doksan dakika desteklemelerini istiyoruz. Bahçecik halkının yardımıyla Balaban`ı yenerek, kümede kalma şansımızı ikinci yarıya taşımalıyız”.

 

KAZANMAK İSTİYORUZ
Balaban Spor Kulübü Başkanı Osman Ertuğ beraberliğin iki takıma da yaramayacağına değinerek, kümede kalmak için Bahçecik deplasmanından galip dönmeleri gerektiğini vurguladı. Bahçecik`i yenmeleri durumunda sıkıntılı durumun sona ermeyeceğini belirten Ertuğ, şanssızca kaybettikleri puanları şu anda aradıklarını ifade etti. Karşılaşmada iki takımın da centilmence mücadele edeceğini söyleyen Başkan Osman Ertuğ, dostluğun kazanmasını temenni etti. Ertuğ futbolda her neticenin alınabileceğine değinerek, “Sonuç ne olursa olsun, iki takım da maç sonrası birbirlerini tebrik ederek kol kola sahayı terk etmeli. Hak eden 3 puanı alsın” dedi.
Bahçecik: Süper Lig A Grubu`nda son sırada yer alan Bahçecik Spor, sahasında oynayacağı Balaban müsabakasını kazanmak istiyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ