KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
BAL Ligi’nde gruplar belli oldu
BAL Ligi’nde gruplar belli oldu
Amatör Futbol
16 Eylül 2010 Perşembe 13:45
  • 8179
  • 2

BAL Ligi’nde gruplar belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2010-2011 futbol sezonunda hayata geçirilecek olan Bölgesel Amatör Lig’de gruplar bebeli oldu.

Temsilcilerimiz Derince Belediyespor, Büyükşehir Belediye Kağıtspor, Körfez Belediye Hereke Yıldızspor ve Çenesuyu Plajyolu 11. Grup`ta yer aldı


143 takım katılıyor

Bölgesel Amatör Lig`de mücadele edecek olan 143 takımın grupları belirlendi. BAL Ligi`nde mücadele edecek olan temsilcilerimiz 12 grubun yer aldığı BAL Ligi`nde 11. Grup`ta yer aldı. Derinjce Belediyespor, Büyükşehir Belediye Kağıtspor, çenesuyu Plajyolu ve Körfez Belediye Hereke Yıldız`ın rakipleride İstanbul dışında belli oldu.


Sakarya`dan üç takım

Bölgesel Amatör Lig 11. Grup`ta temsilcilerimizin rakipleri de belli oldu. Sakarya ilinden Adapazarıspor, Hendek Gençlik Gündoğduspor ve Serdivanspor ekiplerimizin rakibi oldu. Düzce`den ise Beyköy Belediyespor, Kaynaşlı Belediyespor ve Düzcespor, 11. Grup`ta yer aldı. 11. Grup`ta yer alacak olan İstanbul takımları ise henüz belli olmadı.


1.GRUP       
1-BÜYÜKŞEHİR BLD (ERZURUM)  
2-ERZİNCANSPOR     
3-BELEDİYESPOR  (BAYBURT)    
4-DOĞU BAYAZITSPOR  (AĞRI)    
5-KARAÇOMAKSPOR  (IĞDIR)    
6-KAĞIZMANSPOR  (KARS)   
7-ARDAHAN BLD.23 ŞUBATSPOR (ARDAHAN)  
8- İL ÖZEL İDARESİ SPOR (BİNGÖL)   
9-DERSİMSPOR (TUNCELİ)   
10-ŞEKERSPOR (MUŞ)                


2.GRUP   
   
1-ERGANİSPOR (DİYARBAKIR)
2-İL ÖZEL İDARESİ AY SPOR (DİYARBAKIR)
3-BİRECİK BELEDİYESPOR (Ş.URFA)
4-ÖZGÜZELDERESPOR (BİTLİS)
5-BELEDİYESPOR (ADIYAMAN)
6-ÜZÜMCÜSPOR (HAKKARİ)
7-KIZILTEPE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (MARDİN)
8- GENÇLERBİRLİĞİ (SİİRT)
9-ŞENOBASPOR (ŞIRNAK)
 10-BAŞKALESPOR (VAN)


3.GRUP       
1-BEŞİKDÜZÜSPOR (TRABZON)    
2-ÇUKURÇAYIR BELDESPOR (TRABZON)   
3-YOMRASPOR (TRABZON)  
4-SÜRMENESPOR (TRABZON)   
5-BALLICASPOR (GİRESUN)    
6-ESPİYESPOR (GİRESUN)     
7-BULANCAKSPOR (GİRESUN)    
8-FATSA BELEDİYESPOR (ORDU)
9-ÜNYE BELEDİYESPOR (ORDU)   
 10-İYİDERESPOR (RİZE)            
 11-KALKANDERESPOR (RİZE)           
 12-ARHAVİSPOR (ARTVİN)  


4.GRUP     
    
1-ÇARŞAMBASPOR (SAMSUN)  
2-İLK ADIM BELEDİYESPOR (SAMSUN) 
3-TEKKEKÖY BELEDİYESPOR (SAMSUN)
4-1930 BAFRASPOR (SAMSUN)
5-İL ÖZEL İDARESİ KÖYHİZMETLERİSPOR (ÇANKIRI)
6-BELEDİYESPOR (ÇORUM) 
7-ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR (AMASYA)
8-BOYABAT ÇELTİKSPOR (SİNOP)
9-İL ÖZEL İDARESİ SPOR (SİVAS)
 10-ERBAASPOR (TOKAT)
 11-SORGUN BELEDİYESPOR (YOZGAT  


5.GRUP       

1-GENÇLERBİRLİĞİ (ADANA)    
2-ŞEKERSPOR (KAYSERİ)   
3-YOLSPOR (KAYSERİ)
4-DEMİRSPOR (MALATYA)  
5-İL ÖZEL İDARESİ SPOR (MALATYA)  
6-BELEDİYESPOR (K.MARAŞ)    
7-ELBİSTAN BELEDİYESPOR (K.MARAŞ) 
8-ERZİN BELEDİYESPOR (HATAY)
9-BELEDİYESPOR (KİLİS)   
10-ÖNDERSPOR (OSMANİYE)                
11-İL ÖZEL İDARESPOR (G.ANTEP)            
12-BELEDİYESPOR (ELAZIĞ) 
                              

6.GRUP      

1-DEMRE BELEDİYESPOR (ANTALYA)  
2-MANAVGAT EVRENSEKİSPOR (ANTALYA) 
3-AKDENİZ BELEDİYESPOR (MERSİN)
4-ANAMUR BELEDİYESPOR (MERSİN)
5-TOROS BELEDİYESPOR (MERSİN)
6-ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR (KONYA) 
7-GENÇLERBİRLİĞİ (KONYA)
8-SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR (KONYA)
9-68 YENİ AKSARAYSPOR (AKSARAY)
10-AKINSPOR (KARAMAN)
11-NARSPOR (NEVŞEHİR)
12-BELEDİYESPOR (NİĞDE)  


7.GRUP    
   
1-ADLİYESPOR (ANKARA)  
2-AKYURT BELEDİYESPOR (ANKARA)   
3-PURSAKLAR BELEDİYESPOR (ANKARA) 
4-SİNCAN BELEDİYESPOR (ANKARA)   
5-KİLİMLİ BELEDİYESPOR (ZONGULDAK)
6-ZONGULDAKSPOR     
7-GEREDESPOR (BOLU)   
8-DEMİRSPOR (ESKİŞEHİR)   
9-ÇELİK-İŞ ORMANSPOR (KARABÜK)
 10-YAHŞİHANSPOR (KIRIKKALE)            
 11-FATİHSPOR (KIRŞEHİR)             
 12-BARTINSPOR               
                  

8.GRUP      

1-…………………………………………….. (İZMİR) 
2-…………………………………………….. (İZMİR) 
3-…………………………………………….. (İZMİR)
4-BEREKETLİ BELEDİYE SAĞLIKSPOR (DENİZLİ)
5-KONAKSPOR (DENİZLİ)
6-YEŞİLKÖYSPOR (DENİZLİ)
7-AYDINSPOR 1923
8-ÇİNE MADRANSPOR (AYDIN)
9-KUŞADASISPOR (AYDIN)
 10-TURGUTREİS BELEDİYESPOR (MUĞLA)
 11-Y.MİLASSPOR (MUĞLA)
 12-MUĞLASPOR
13-BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR (BURDUR)

 

9.GRUP       
1-…………………………………………………… (İZMİR)  
2-…………………………………………………… (İZMİR)  
3-GAYBİEFENDİSPOR (KÜTAHYA) 
4-ŞEKERSPOR (KÜTAHYA)  
5-KÜTAHYASPOR 
6-DONATIMSPOR (MANİSA)  
7-KULASPOR (MANİSA)  
8-SALİHLİ BELEDİYESPOR (MANİSA)
9-EMİRDAĞSPOR (AFYON)  
 10-YENİ SANDIKLI BELEDİYESPOR (AFYON)            
 11-BELEDİYESPOR (UŞAK)            
 12-İL ÖZEL İDARESİSPOR (UŞAK)             
 13-SAVSPOR (ISPARTA)


10.GRUP      
1-KESTEL BELEDİYESPOR (BURSA)
2-MERİNOSSPOR A.Ş (BURSA)
3-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR (BURSA)
4-ZAFERSPOR (BURSA)
5-………………………………………… (İSTANBUL)
6-………………………………………… (İSTANBUL)
7-………………………………………… (İSTANBUL)
8-………………………………………… (İSTANBUL)
9-AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR (BALIKESİR)
 10-EDRMEİT BELEDİYESPOR (BALIKESİR)
 11-OSMANELİSPOR (BİLECİK)
 12-BİGASPOR (ÇANAKKALE)
 

11.GRUP       

1-ADAPAZARISPOR (SAKARYA)   
2-HENDEK GENÇLİK GÜNDOĞDUSPOR (SAKARYA)
3-SERDİVANSPOR (SAKARYA)    
4-………………………………………… (İSTANBUL)
5-………………………………………… (İSTANBUL) 
6-………………………………………… (İSTANBUL)  
7-………………………………………… (İSTANBUL) 
8-İZMİT ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR (KOCAELİ)  
   9-DERİNCE BELEDİYESPOR (KOCAELİ)              
 10-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞITSPOR (KOCAELİ)             
 11-KÖFEZ BELEDİYE HEREKE YILDIZSPOR (KOCAELİ)      
 12-BEYKÖY BELEDİYESPOR (DÜZCE)             
 13-KAYNAŞLI BELEDİYESPOR (DÜZCE)
 14-DÜZCESPOR


12.GRUP      
1-…………………………………………….. (İSTANBUL)
2-…………………………………………….. (İSTANBUL)
3-…………………………………………….. (İSTANBUL)
4-…………………………………………….. (İSTANBUL)
5-ÇERKEZKÖYSPOR (TEKİRDAĞ)
6-VELİMEŞE BELEDİYESPOR (TEKRİDAĞ)
7-TEKİRDAĞSPOR
8-AYŞE KADIN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (EDİRNE)
   9-KEŞANSPOR (EDİRNE)
 10-ALTINOVA BELEDİYESPOR (YALOVA)
 11-ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR (YALOVA)
 12-SANAYİSPOR (KIRKLARELİ)
 


8.ve 9.Bölgelerde yer almak için kura çekimi     
yapacak İZMİR takımları      

1-ÇİĞLİ BELEDİYESPOR  
2-FOÇA BELEDİYESPOR  
3-ÖDEMİŞ BELEDİYESPOR 
4-KEMALPAŞA BELEDİYESİ ULUCAKSPOR  
5-İZMİRSPOR    
       
10. 11. ve 12. Bölgelerde yer almak için kura çekimi
yapacak İSTANBUL takımları   

1-FERİKÖYSPOR
2-BEYLİKDÜZÜSPOR
3-F.KARAGÜMRÜKSPOR
4-KÜÇÜKÇEKMECESPOR
5-RAMİSPOR
6-SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
7-ÜMRANİYESPOR
8-YENİKÖYSPOR
9-ALİBEYKÖYSPOR
 10-KÜÇÜKKÖYSPOR
 11-KARTAL BELEDİYESPOR
 12-MALTEPESPOR

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ