KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Balabanspor’un puan kaybına tahammülü yok
Balabanspor’un puan kaybına tahammülü yok
Amatör Futbol
18 Kasım 2009 Çarşamba 15:19
  • 699
  • 0

Balabanspor’un puan kaybına tahammülü yok

Süper Lig B Grubu’nda mücadele eden ve grubunda lider konumda bulunan Balabanspor’da İhsaniye Doğanspor çalışmaları başladı.

Ligin ilk 6 haftasından alnının akıyla maçlardan ayrılan Mavi-Beyazlı ekip geçtiğimiz hafta Karadeniz Çayspor`a tek golle boyun eğmişti.

 

Hazırlıklar başladı

Lige çok iyi başlayan Balabanspor ilk altı hafta içinde gösterdiği başarılı çıkışı ile bütün dikkatleri üzerine toplayan ekip geçen hafta deplasmanda Karadeniz Çayspor karşısında 1-0 mağlubiyeti ligde ilk mağlubiyet acısı ile tanışan ekip Pazar günü oynayacağı İhsaniye Doğanspor maçını kazanarak yeniden galibiyet serisine başlayarak grup maçlarını şampiyon bitirmenin hesaplarını yapıyor.
 Stresi üzerimizden attık

Balaban spor teknik patronu Tuncay Alten yaptığı açıklamada üzerimizde oluşan ve ne zaman puan kaybedeceğiz stresini geçen hafta üzerlerinden attıklarını ve bunu ligin ilk yarısında olması kendilerinin üzerindeki mağlubiyet stresini attıklarını ve bundan sonra oynayacakları müsabakalarda daha rahat mücadele edeceklerini söyledi. Pazar günü oynayacakları İhsaniye Doğan maçına daha rahat çıkacaklarını söyledi.
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ