KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Barbaros, Çamçukur’u 3-0 yendi
Barbaros, Çamçukur’u 3-0 yendi
Amatör Futbol
04 Eylül 2009 Cuma 14:54
  • 1229
  • 1

Barbaros, Çamçukur’u 3-0 yendi

Birinci amatör kümenin yeni ekibi Karamürsel Barbaros spor ikinci hazırlık maçında Çamçukur’u 3-0 yendi.

Barbarosspor, Çamçukur'u 3'ledi

Karamürsel sahasında Perşembe günü oynanan Karamürsel Barbarosspor ile Çamçukurspor arasındaki hazırlık maçını iki yarıda üstün bir oyun ortaya koyan Karamürsel Barbarosspor 3-0 kazanmasını bildi. İlk yarıda Karamürsel Barbarosspor oyuna hızlı başladı. Sağlı sollu ataklar ile Çamçukur kalesine yüklenen ekip baskısının karşılığını 35 dakikasında Emre Karabela'nın attığı gol ile buldu.

Hakan'dan 2 gol

İkinci yarıya İbrahim'in yerine Hakan'ı alarak başlayan Karamürsel Barbarosspor ilk yarıdaki üstün oyununu devam ettirdi. Maçın 48 dakikasında Hakan ile skoru 2-0 yapan ekip ikinci golden sonra baskısını devam eden Karamürsel Barbaros 55 dakikada yine Hakan'ın attığı gol ile skoru 3-0 yaptı. Üçüncü golden sonra tempoyu düşüren Barbarosspor bu dakikadan sonra oyunu kendi istediği tempoda maçı götürdü.

Daha iyi olacağız

Karamürsel Barbarosspor'un tecrübeli Antrenörü İbriç iyi bir ekip kurduklarını ve oynadıkları ilk hazırlık maçında Yeniköyspor'a mağlup olduklarını, fakat ikinci hazırlık maçında Çamçukurspor karşısında daha etkili bir futbol oynadıklarını söyledi. Bu müsabakada yeni transferlerinden Akın'a yer verdiğini ve önümüzdeki hazırlık maçlarına tam kadro saha çıkacaklarını belirtti.

K. BARBOROSSPOR: 3

ÇAMÇUKUR SPOR: 0

STAT: Karamürsel

HAKEM: Necdet Fitöz ***

K.BARBOROS: Yunus ***, İbrahim ** (Hakan ***), Ahmet Seyfi **, Cem **, Uğur ***, Emre Karabela ***, Ö.Faruk **, Akın ***, Enes **, Emre Kılıçsoy ***, Yiğit ***

ÇAMÇUKUR SPOR: Feyhun **, Samet **, Gökhan **, Emre **, Rıdvan **, Hamza **, Yunus **, Güray **, Sercan **, Ahmet **, Ali **

GOLLER: Emre Karabela (DK 35), Hakan (DK 45, 55)


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ