KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Barbarosspor son hazırlık maçını oynuyor
Barbarosspor son hazırlık maçını oynuyor
Amatör Futbol
25 Eylül 2009 Cuma 15:30
  • 788
  • 0

Barbarosspor son hazırlık maçını oynuyor

Birinci Amatör küme mücadelesine genç bir kadro ile başlayan K.Barboros spor lig öncesi son hazırlık müsabakasını bugün Karamürsel sahasında saat 14.00 yapacağı müsabaka ile hazırlık maçlarına son noktayı koyacak.

Son hazırlık maçına çıkıyor
Karamürsel Barborosspor son hazırlık maçını bugün Karamürsel sahasında saat 14.00`da yapacağı müsabaka ile hazırlık maçlarına son noktayı koyacak. Sezona genç bir kadro ile hazırlıklarını tamamlayan ve bugün son hazırlık maçını Bahçecik spor karşısında ideal kadrosu ile oynayacak olan Karamürsel Barbaros spor eksiklerini görerek lig haftasında eksik yönlerini tamamlayıcı idmanlar yaparak ilk lig maçını beklemeye başlayacak.

Ciddi bir sınav olacak
Karamürsel Barbarosspor Antrenörü İbriç yaptığı açıklamada sezon başı yaptığımız hazırlıkların son durumunu görme açısından bugün Bahçecik spor ile oynayacağımız hazırlık maçı bize lig haftası öncesi çok net bilgiler vereceğini söyledi. Bahçecik ile oynayacakları hazırlık maçında eksik yönleri görerek gelecek hafta eksik yönlerinin çalışmalarını yaparak ilk oynayacağımız lig müsabakasına kusursuz bir ekip olarak başlamak istediklerini belirtti. 


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ