KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Başaran, Altınova dostluğu bozulmadı
Başaran, Altınova dostluğu bozulmadı
Amatör Futbol
14 Eylül 2009 Pazartesi 15:07
  • 745
  • 0

Başaran, Altınova dostluğu bozulmadı

Birinci amatör kümede hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Bekirpaşa Başaran spor Pazar günü Alikahya sahasında Altınova Belediye ile oynadığı hazırlık maçında 1-1 berabere kaldı.

İki takımda sahaya ideal onbirleri ile çıktılar. İlk yarıda karşılıklı ataklar ile geçen müsabakada iki takımında kalecilerinin çok iyi olmaları hazırlık maçının zevkli ve çekişmeli geçmesini sağladılar.  İlk yarının 40 dakikasında Bekirpaşa Başaran spor Erhan'ın attığı gol ile 1-0 öne geçti. İlk yarıda Bekirpaşa Başaran sporun 1-0 galibiyeti ile son buldu.
İkinci yarıda iki takımda başarılı futbollarını devam ettiler. Müsabakanın 85 dakikasında Muhteşemin attığı gol ile müsabakanın skorunu tayin etti.

Lige hazırız
Bekirpaşa Başaran sporun başarılı Antrenörü Hacı Ağdaş maçtan sonra yaptığı açıklamada “Müsabakanın her dakikasında mücadele gücümüz çok iyiydi. Oyun anlayışımızı ve sistemimizi futbolcularım saha içinde istediğim gibi uyguladılar. Sakatlarımız iyileştiği zaman Bekirpaşa Başaran spor çok iyi bir ekip olduğunu lig maçlarında görülecektir. Ekip olarak lig maçlarına hazırız' dedi.

BAŞARANSPOR: 1
ALTINOVA BLD: 1

STAT: Alikahya
HAKEM: Berk Bingöl ***
BAŞARANSPOR: Hakan *** (Tansu **), Akif ** (Şenol ***), Aykut ** (Emre **), İlhan **, Erkan *** (Gökhan **), Sinan ***, Ümit **, Bülent ***, Serkan **,, Erhan ***, Cihan ** (Ümit **)
ALTINOVA BLD: Mehmet ***, Can ** (Öner **), Mustafa ** (Gökmen **), Mehmet ** (Serkan ***), Halil ** (Erol **), B.Sinan ** (Selçuk **), Gökhan ** (Cihangir **), K.Sinan ** (Ulaş **), Aykut ** (Enes **), Oğuzhan ** (Muhteşem ***), Tugay ** (Melih **)
GOLLER: Erhan (DK 40), Muhteşem (DK 85)


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ