KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Başaran lige hazır
Başaran lige hazır
Amatör Futbol
30 Eylül 2009 Çarşamba 14:39
  • 660
  • 0

Başaran lige hazır

Birinci Amatör ligi A grubunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Bekirpaşa Başaranspor ilk lig maçını grubun şampiyonlukta iddialı ekiplerinden Sultan Orhanspor ile oynuyor.

Başaranspor galibiyet istiyor
Birinci Amatör ligi A grubunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Başaranspor ilk lig maçını grubun şampiyonlukta iddialı ekiplerinden Sultan Orhanspor ile oynuyor. Bekirpaşa Başaranspor sezon başı yaptığı transferlerle hedefini kesinlikle Süper Amatör ligine çıkmak olarak belirleyen Sarı-Lacivertli ekip ligin ilk maçında kendi sahasında oynayacağı grubun güçlü ekibi Sultan Orhan maçı hazırlıklarını galibiyet üzerine yapıyorlar.

İlk maç önemli
Bekirpaşa Başaranspor Antrenörü Hacı Ağdaş sezon başı yaptıkları programlı çalışmalar ve oynadıkları hazırlık müsabakaları sonucunda hataların telafi olmayacağı ilk lig maçı için Sultan Orhan maçını mutlaka kazanmak istediklerini ve çalışmalarını bu yönde yaptıklarını açıkladı. Şampiyon olacağız diyorsak her maç final havasında olacağını ve her müsabakaya galibiyet parolası ile çıkacaklarını söyledi.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ