KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Başaranspor, Balaban’ı dağıttı: 5-2
Başaranspor, Balaban’ı dağıttı: 5-2
Amatör Futbol
12 Eylül 2010 Pazar 14:40
  • 1602
  • 0

Başaranspor, Balaban’ı dağıttı: 5-2

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Bekirpaşa Başaranspor, Balabanspor ile oynadığı hazırlık karşılaşmasını 5-2 kazandı. Başaranspor lige hazır görüntüsü verirken, Balaban henüz hazır olmadığını g2özler önüne serdi

Derbent`te karşılaştılar
Birinci Amatör Ligine iddialı hazırlanan Bekirpaşa Başaranspor ile Amatör Süper Lig ekiplerinden Balabanspor ile cumartesi günü Derbent Stadı`nda oynanan hazırlık karşılaşmasında üstün bir oyun oynayan Bekirpaşa Başaranspor rakibi Balabanspor`a acımadı. İkinci yarıda bulduğu goller ile müsabakayı 5-2 kazanarak lig öncesi iyi sinyaller verirken Balabanspor`un lige hazır olmadığı gözüktü. Bekirpaşa Başaranspor ile Balabanspor arasındaki hazırlık karşılaşmasının ilk yarısı karşılıklı goller ile 1-1 berabere sonuçlandı. İkinci yarıda oyuna giren Cihan`ın attığı 3 gol ve Sinan attığı goller ile karşılaşmayı 5-2 ,Bekirpaşa Başaranspor kazandı.


Ağdaş: İyi futbol oynadık

Bekirpaşa Başaranspor antrenör`ü Hacı Ağdaş, Balabanspor müsabakasında ilk yarıda ve ikinci yarıda iyi futbol oynadıklarını kondisyon ve kuvvet yönünde iyi durumda olduklarını Balabanspor karşısında futbolcularının mücadele gücününde çok iyi olması takımın lige hazır görüntü verdiğini belirtti. Tecrübeli antrenör Hacı Ağdaş, “Balabanspor karşılaşmasında beş gol atmamız ofansif futbolu çok iyi sahaya yansıttık ve ekibime herzaman l çok iyi futbol oynayacakları konusunda güveniyorum.”dedi.


Karaş: Takıma güveniyoruz

Bekirpaşa Başaranspor, yönetim kurulu üyesi Ersin Karaş, yönetim kurulu olarak geçen sezon yaptıkları hataları bu sezon yapmadıklarını ve teknik heyetin kendilerinden istediklerini yerine getirdiklerini ifade etti. Ersin Karaş yeni sezonda yönetim kurulu olarak teknik heyete ve futbolculara güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ