KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Başaranspor farklı kazandı
Başaranspor farklı kazandı
Amatör Futbol
03 Aralık 2012 Pazartesi 15:30
  • 1145
  • 0

Başaranspor farklı kazandı

Çenesuyu A.Ş Amatör Süper Lig ekiplerimizden Bekirpaşa Başaranspor ile Bekirderespor hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Başaranspor maçı 7-3 gibi farklı bir skorla kazandı

Çenesuyu A.Ş Amatör Süper Lige verilen bir haftalık aradan dolayı takımlar hazırlık sürecini iyi değerlendiriyor. Cumartesi günü Cephanelik sahasında oynanan Özel hazırlık maçında  Başaranspor ile Bekirderespor karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişme içinde oynanan karşılaşmayı 7-3 kazanan Başaranspor oldu. İki takımda sonuçtan çok aynı beldenin iki takımının dostluk bağlarının güçlü olması anlamında güzel bir hazırlık karşılaşması oldu. Başaranspor ile Bekirderespor ilk yarıda ideal kadroları ile mücadele ettikleri müsabakanın ikinci yarısında değişikler yaparak teknik adamların az şans verdiği futbolcularını görme şansı gördüler. 

 
 

BAŞARAN: 7
BEKİRDERE: 3
STAT: Cephanelik
HAKEM: Ersin Karaş ***
BAŞARAN: Mustafa *** (Murat ***), Cem Türkkol *** (Çağatay ***), Mehmet Mercen *** (Serkan ***), Kemal ***, Mehmet Gürgeç *** (Semih ***), Cem Tüylü *** (Yücel ***), Yusuf *** (Uğurcan ***), Alper *** (Bilal ***), Mustafa Yıldırım *** (Nihat ***), Ruhi *** (Burak ***), Cihan *** (Uğur ***)
BEKİRDERE: Ali *** (Tufan ***), Burak Arslan ***, Burak Özcan *** (Emirhan ***), Aykut ***, Eren ***, Sabri *** (Şaban ***), Kubilay *** (Oğuzhan ***), Ümit *** (Emir ***), Ali Mumcu *** (Furkan ***), Kadir *** (Ferdi ***)
GOLLER: Ruhi (DK 8,58), Ümit (DK 15,48), Cihan (DK 23,52), Sabri (DK 62), Mustafa Yıldırım (DK 65,74), Sabri /(DK 82 P)
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ