KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele çıkışa geçmek istiyor
Başiskele çıkışa geçmek istiyor
Amatör Futbol
11 Aralık 2010 Cumartesi 12:46
  • 772
  • 0

Başiskele çıkışa geçmek istiyor

Birinci Amatör Küme A Grubu’nun lideri Başiskele Belediye, yarın 13.00’te Mehmet Ali Kâğıtçı Stadı’nda oynayacağı Kartepe Belediye müsabakasını kazanarak çıkışa geçmeyi hedefliyor

DAHA CİDDİ HAZIRLANIYOR
Başiskele Belediyespor, sezon başında başarılı bir çıkış yaparak nağmağlup liderlik koltuğuna oturmuştu. Son haftalarda kaybettiği puanlarla sıkıntılı günler geçiren kırmızı beyazlı ekip, yarın oynayacağı Kartepe Belediye karşılaşmasını kazanarak düşüşünü engellemek istiyor. Başiskele Belediye şampiyonluk yolunda daha fazla şanssızlık yaşamamak için, Kartepe Belediye maçına çok daha ciddi hazırlanıyor.


VARDOĞAN: KENDİMİZE GELECEĞİZ

Başiskele Belediye Teknik Adamı Hasan Vardoğan, sezon başında oynadıkları başarılı futbolu son üç haftada oynayamadıklarına değindi. En yakın rakibiyle arada bulunan puan farkının fazla olmasının, futbolcuların konsantrasyonunu azalttığını vurguladı. Hasan Vardoğan, “Her idman öncesi futbolcularla yaptığımız toplantılarda ligin bitmediğini ve bu farkın üç puanlık sistemde çok çabuk kapanabileceğini anlattım. Bunun yanında şansızlıklar da yakamızı bırakmayınca son üç haftada puan kaybı yaşadık. Kartepe Belediye maçında, ilk sekiz haftada oynadığımız başarılı futbolu tekrar edeceğiz ve liderliğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ