KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele seriye devam edecek
Başiskele seriye devam edecek
Amatör Futbol
19 Kasım 2010 Cuma 14:18
  • 889
  • 2

Başiskele seriye devam edecek

Birinci Amatör Küme A Grubu’nun yenilgisiz lideri Başiskele Belediye, gelecek hafta Gölcük Şirinköy’ü yenerek galibiyet serisine devam etmek istiyor

DOKUZ PUAN FARK
Ligde oynadığı sekiz müsabakayı da kazanan Başiskele Belediye, en yakın rakibine dokuz puan fark atarak liderlik koltuğunda oturuyor. Kırmızı beyazlılar haftaya karşılaşacağı genç ekip Gölcük Şirinköy`ü de yenerek, Amatör Süper Lig`e bir adım daha yaklaşmak istiyor. Cezalı ya da sakat oyuncusu bulunmayan Başiskele Belediye, Gölcük Şirinköy maçı hazırlıklarına günde tek idmanla devam ediyor.

 

HEDEF SÜPER LİG
Başiskele Belediye ekibini çalıştıran ilimizin başarılı teknik adamlarından Hasan Vardoğan, sezon öncesi Birinci Amatör Küme`nin üzerinde bir ekip kurduklarını ve bunu ligde aldıkları başarılı sonuçlarla kanıtladıklarını vurguladı. Her istenileni hızlıca kavrayıp uygulayabilen bir kadroya sahip olduğunu belirten Vardoğan, Gölcük Şirinköy maçı hakkında şöyle konuştu; “Ligdeki sekiz karşılaşmada genellikle ikinci yarılarda etkili olduk. Hiçbir rakibimiz, ikinci yarılarda oynadığımız başarılı futbol karşısında direnemedi. Şu ana kadar müsabakaları rahat şekilde kazanarak, yolumuza devam ettik. Her karşılaşmayı tek tek ele alıyoruz. Gelecek hafta oynayacağımız Gölcük Şirinköy maçında da, disiplinli ve başarılı futbolumuzu ortaya koyarak rakibimizi yeneceğiz”.

 

Ufuk ÖĞÜTVEREN
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ