KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Bekirdere ikinci yarıya iyi başlamak istiyor
Bekirdere ikinci yarıya iyi başlamak istiyor
Amatör Futbol
22 Aralık 2009 Salı 13:59
  • 841
  • 1

Bekirdere ikinci yarıya iyi başlamak istiyor

Süper Lig B Grubu’nda kümede kalma mücadelesi yapan Bekirdere hafta sonu oynayacağı Yeniköy spor karşılaşması hazırlıklarını galibiyet üzerine yapıyor.

Sezona iyi başlayamayan, bu nedenle de antrenör değişikliğine gideren eski antrenörü Ayhan Filiz ile anlaşmaya varan Bekirderespor ilk yarının son müsabakasını kaybederek ilk yarıyı düşme sıkıntısı içinde tamamladı. İkinci yarının ilk haftasını bay olarak geçiren ekip çalışmalarına kendi tesislerinde devam ediyorlar. Bekirdere hafta sonu oynayacakları Yeniköy spor karşılaşmasını kazanarak düşme hattının dışında kalmak istiyor.


Ekibime güveniyorum

Bekirderespor Antrenörü Ayhan Filiz yaptığı açıklamada göreve geldiği günden itibaren ilk yarıda istedikleri puanları topladıklarını söyledi. İkinci yarıda oynayacakları ilk karşılaşmada kendilerinin yeni bir sayfa açarak lige galibiyet ile başlayarak çıkışa geçeceklerini söyledi. Ayhan Filiz ikinci yarının oynayacakları ilk beş karşılaşması sonucunda alacakları puanlar ile ligin çehresini değiştireceklerini belirtti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ