KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Bekirdere zirveye göz dikti
Bekirdere zirveye göz dikti
Amatör Futbol
20 Kasım 2010 Cumartesi 12:12
  • 736
  • 0

Bekirdere zirveye göz dikti

Ligin ilk yarısında sessiz ve derinden gelerek zirveye ortak olan Bekirdere, ikinci yarıda şampiyonluğu hedefliyor

BEKİRDERE GEÇ AÇILDI
Sezon öncesi hazırlıklarına geç başlayan kaliteli takım Bekirderespor, çalışmasının meyvesini ilk dört haftadan sonra aldı. İlk yarıyı liderin bir puan arkasında üçüncü olarak tamamlayan sarı siyahlı ekip, sesiz ve derinden gelişini rakiplerine hissettirmedi. İkinci yarı şampiyonluk hedefine ulaşmak için Beylikbağı ile karşılaşacak olan Bekirdere, deplasmanda oynayacağı müsabakayı kayıpsız atlatmanın çalışmalarını yapıyor.


EKİBİMİZE GÜVENİYORUZ

Bekirderespor yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Mustafa Tarcan, sezon başında teknik heyetin verdiği transfer listesine göre kadroyu oluşturduklarını vurguladı. İlk yarı sonunda iyi bir konuma ulaştıklarını kaydeden Tarcan, “Ligin ikinci yarısında yönetim kurulu olarak teknik heyet ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Onların başarılı olmaları için imkânlarımız dahilinde her türlü olanağı sağlamaktayız. Sezon sonunda hedefimize ulaşarak ve Süper Lig Play-Off Grubu`na kalacağız” dedi.


TEMKİNLİ OYNAYACAĞIZ

Bekirdere teknik adamı Ayhan Filiz, ikinci yarının başlamasıyla oynayacakları Beylikbağı müsabakasında temkinli ve sabırlı bir mücadele vereceklerini söyledi. Rakiplerinin güçlü olduğunu, taraftarının da takıma iyi destek verdiğini belirten Filiz, kendi ekiplerinin de taraftar baskısına karşı koyabilecek tecrübe ve kalitede olduğunu ifade etti. Deplasmanda sabırlı bir oyun anlayışıyla mücadele edeceklerini kaydeden Ayhan Filiz, “Beylikbağı müsabakasından puan veya puanlarla dönmeyi hedefliyoruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ