KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bekirderespor puanları paylaştı
Bekirderespor puanları paylaştı
Amatör Futbol
26 Aralık 2011 Pazartesi 14:49
  • 991
  • 0

Bekirderespor puanları paylaştı

Amatör Süper Lig Siyah grupta zirve mücadelesi veren Bekirderespor, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda konuk ettiği düşme potasındaki rakibi Kullarspor ile 1-1 berabere kaldı.

İki takım içinde hayati değer taşıyan Karşılaşma Mehmet Ali Kağıtçı stadında oynandı. Zirve mücadelesi veren Bekirderespor ile düşmeme mücadelesi veren Kullarspor arasındaki karşılaşma büyük bir çekişme içinde geçti. Rakibi karşısında maça tutuk başlayan sarı siyahlılar, rakibi karşısında aradığı golü maçın ilk dakikalarında bulamadı. Kullarspor ise düşme potasında uzaklaşmak için kıyasıya bir mücadele verdi. Maçın 41. Dakikasında Savaş ile Kullarspor güçlü rakibi Bekirderespor`a 1-0 üstünlük kurdu. Bu dakikadan hemen sonra 44. Dakikada Oğuzhan`ın şık golü ile Bekirderespor 1-1 eşitliği sağladı.Maçın ilk yarısı bu sonuçla tamamlandı. Maçın ikinci yarısında da iki takım birbirine üstünlük sağlayamayınca karşılaşmanın skoru 1-1 biterken, Bekirderespor şampiyonluk yolunda yara aldı.


BEKİRDERESPOR: 1
KULLARSPOR: 1
STAT: M.Ali Kağıtçı
HAKEMLER: Zafer Pesen ***, Hasan Olgar ***, Mesut Akçınar ***
BEKİRDERE: Birkan ***, Salih **, Şenol ***, Aykut **, Oğuzhan ***, Fuat **, İbrahim **, Burak **, Furkan **, Erdinç ** (Ümit **), Emrah ** (Mehmet **)
KULLAR YILDIZ: Sinan ***, Faruk **, Erol **, Yunus ***, Coşkun ** (Ozan **), Fevzi **, Onur ***, Burak **, Mustafa ***, Savaş ***, Furkan ** (Sergen **)
GOLLER: Savaş (Dk. 41), Oğuzhan (Dk. 44)
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ