KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Bekirderespor şokta
Bekirderespor şokta
Amatör Futbol
15 Aralık 2009 Salı 14:07
  • 2357
  • 0

Bekirderespor şokta

Bekirderespor geçen hafta sonu oynadığı Körfez Belediye Hereke Yıldız spor karşılaşmasını 1-0 kaybederek taraftarlarını şok etti.

Bekirdere tek golle yenilmişti
Son haftalarda başarılı futbolu ile kazandığı puanlar sonucunda düşme hattının dışında yer alan ekip geçen hafta M.Ali Kağıtçı sahasında Körfez Belediye Hereke Yıldız karşılaşmasını 1-0 kaybederek ilk yarıda düşme sıkıntısını yakından hisseden ekip oldu. Bekirdere spor Körfez Belediye Hereke Yıldız spor karşısında aldığı mağlubiyetin kötü etkilerini yaptığı idmanlarda teknik heyet futbolcular ile yaptığı konuşmalar ile ortadan kaldırmaya çalışıyor.


Son mağlubiyeti unutacağız

Bekirderespor Antrenörü Ayhan Filiz ilk yarının son maçında beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını fakat futbolun içinde bunların olduğunu ve olacağını söyledi. Bekirdree spor olarak geçen haftayı unutarak önümüzdeki karşılaşmalara bakacaklarını söyledi. İkinci yarının ilk haftasını bay olarak geçireceklerini kendileri için bu olayın avantaj olduğunu söyledi. Bekirdere spor ligin ikinci yarısında çıkışı devam edeceğini söyledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ