KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Bir tavşantepe spor kenetlenmesi
Bir tavşantepe spor kenetlenmesi
Amatör Futbol
13 Aralık 2011 Salı 14:25
  • 1700
  • 0

Bir tavşantepe spor kenetlenmesi

Tavşantepe Spor Kulübü Başkanı Cihan Özkul, futbolcu, yönetici ve camialarını destekleyen insanların katıldığı bir yemek organizasyonu yaptı.

YÖNETİCİLER TAM KADRO YEMEKTE BULUŞTU
 Tüm yöneticiler yemekte hazır bulundu. Bazı yöneticiler korsa devam ettikleri için yemeğe futbolculardan bir saat sonra katılanlar oldu.  Yemeğe Adnan Uysal, Tavşantepe ve Bekirdere muhtarları da katıldı. 65 kişiden oluşan geniş katılımlı yemek neşe içinde sohbet ederek gerçekleşti. Yemek esnasında İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan telefon ederek; “Kocaelispor`a destek için onlar ile olduğunu kendi spor kulübü olarak gördüğü Tavşantepespor`un her zaman yanında olduğun u ve bu yemeğin birliktelik anlamında ve güç anlamında atılan doğru adımlardan birisi olduğunu ve tüm yönetici ve futbolcuları kutladığını belirti.

 

 

İLK SÖZÜ BAŞKAN ALDI
Tavşantepespor Kulübü Başkanı Cihan Özkul, yaptığı konuşmada; “Biz inandık ve inancımız bizi burada buluşturdu. Biz biriz ve birlikteyiz. Biz varoşların değil gönüllerin takımıyız. Kazanır iken kırmayan, rakibinin bile gönlünü alan sporun evrensel tarifinin içine etmeyen bir takım olarak futbolcusu, yöneticisi ve taraftarı ile varız”dedi. Özkul ayrıca, yılbaşında bir gece düzenleyip takıma maddi destek bulmak ve kaynaşma halkasına yeni düğümler eklemek için geceye herkesin desteğini beklediklerini ifade etti.

 

 

ADNAN UYSAL  İSE;
Tavşantepespor`un en büyük destekçilerinden biri olan Adnan Uysal`da kısa bir konuşma yaptı. Uysal, “Burada olmaktan mutlu ve guruluyum. Bu mahallenin muhtarlığını yapmış birisi olarak bu mahallenin ne kadar vefalı, ne kadar dost canlısı ve tutkun olduğunu biliyorum. Bu mahalleye karşı her zaman kapanmayacak gönül borcum var ve bunun için insani olan her adımda birlikte adım atmaktan mutlu olacağım.  Düzenlenecek gece için ise üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım”dedi.

 

 

KIRMIZI TAVŞANLARDAN SÖZ
Tavşantepespor`un taraftar grubu Kırmızı Tavşanlan`da bir açıklama yaparak destek sözü verdi. Taraftar grubu lideri Semih yaptığı açıklamada şaka yollu futbolculara da göndermede bulundu. Açıklama şöyle, “Biz futbolculardan daha çok çalışacağız. Tribünde tam saha pres yapacağız. Bir an bile boş durmak yok. Saddam`ın oğlunun falakalarını ele geçirdik. Saha da oynamayanı biz maç sonunda oynatacağız”dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ