KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Birinci Amatör’de hafta içi mesaisi
Birinci Amatör’de hafta içi mesaisi
Amatör Futbol
19 Ekim 2010 Salı 15:39
  • 1130
  • 0

Birinci Amatör’de hafta içi mesaisi

Birinci Amatör Küme’de mücadele, yarın oynanacak dört karşılaşma ile devam ediyor. Birinci Amatör Lig B Grubu’nda iki, D Grubu’nda bir maç oynanırken, C Grubu’ndaki erteleme müsabakasında Çayırova Fatih ile Kavaklıspor karşılaşacak

BAŞARAN - D. BİRLİK
Kocaeli Birinci Amatör Küme D Grubu`nda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Bekirpaşa Başaran ile Harb-İş, bu akşam 19.30`da Mehmet Ali Kâğıtçı Stadı`nda kritik bir doksan dakika oynayacaklar. Karşılaşmayı kazanan ekibin şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj elde edeceği müsabakayı, ilimizin tecrübeli hakemlerinden Şaban Kaya yönetecek.


T. DEFNE - ÇINARLI

Birinci Amatör Küme B Grubu`nda dokuz puanla ikinci sırada yer alan Çınarlıspor, düşme hattının hemen üzerinde yer alan T. Defne ile Karamürsel Stadı`nda üç puan mücadelesine çıkacak. İlimizin başarılı hakemlerinden Şafak Küçük`ün yöneteceği karşılaşma 19.30`da başlayacak.


K. ESEN - DOĞANTEPE

B Grubu`nda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ancak yaşadığı şanssızlıklar nedeniyle ilk üç karşılaşmadan da istediği sonuçları alamayan Körfez Esen, grupta düşme hattının hemen üstünde yer alan Doğantepe ile karşılaşacak. Esentepe Stadı`nda 19.30`da başlayacak mücadeleyi ilimizin klasman hakemlerinden Serhan Malkoç yönetecek.


Ç. FATİH - KAVAKLISPOR

C Grubu`nda ilk hafta oynanması gereken, fakat İl Tertip Komitesi tarafından ileri bir tarihi ertelenen Çayırova Fatih - Kavaklıspor müsabakası bu akşam Şekerpınar Stadı`nda oynanacak. İlimizin tecrübeli hakemlerinden Rahman Kalyoncu`nun yöneteceği maç, bu akşam saat 19.30`da başlıyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ