KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Birinci kümede hafta içi mesaisi
Birinci kümede hafta içi mesaisi
Amatör Futbol
12 Ekim 2010 Salı 15:02
  • 1104
  • 0

Birinci kümede hafta içi mesaisi

Birinci Amatör Küme A ve C Grupları’nda dördüncü hafta karşılaşmaları dün oynanan ve bugün oynanacak müsabakalar ile tamamlanıyor

KÖRFEZ - BAŞİSKELE BLD.
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda şampiyonluk hedefleyen Başiskele Belediye, Vinsan Stadı`nda kümede kalma mücadelesi veren Körfezspor ile karşılaşacak. 19.00`da başlayacak Körfezspor - Başiskele Belediye maçını ilimizin tecrübeli hakemlerinden Şaban Kaya yönetecek.


KARTEPE BLD - G. ŞİRİNKÖY

Birinci Amatör Ligi A Grubu`nda gösterdiği iyi mücadeleye rağmen, oynadığı üç karşılaşmadan da son dakika golleriyle mağlup ayrılan Kartepe Belediye, şansızlığını grubun genç ekibi Gölcük Şirinköy karşısında kırmak istiyor. Kartepe Belediye, Gölcük Şirinköy müsabakası Köseköy Stadı`nda saat 19.00`da başlayacak. Önemli maçı ilimizin klasman hakemlerinden Serhan Malkoç yönetecek.


H. H. ŞAFAK - DİLOVASI BLD

Birinci Amatör Küme C Grubu`na şampiyonluk parolasıyla başlayan ama henüz oynadığı üç karşılaşmada istediği sonuçları alamayan H. H. Şafakspor, lig lideri Dilovası Belediye ile mücadele edecek. İlimizin klasman hakemlerinden Gündoğdu Yiğit yöneteceği H. H. Şafakspor - Dilovası Belediye müsabakası M. Ali Kâğıtçı Stadı`nda saat 19.00`da başlayacak.


NUSRETİYE - Ç. FATİH

Birinci Amatör Küme C Grubu`nda oynadıkları iki karşılaşmayı da kazanma başarısını gösteren Nusretiye ile Çayırova Fatih arasındaki zorlu müsabaka Derbent Stadı`nda oynanacak. 19.00`da başlayacak Nusretiye - Çayırova Fatih maçını ilimizin tecrübeli hakemlerinden Musa Önal yönetecek.


K. HEREKE - Ç. SERHAT

Birinci Amatör Küme C Grubu`nda zirve mücadelesi yapmak isteyen Körfez Hereke ile Çayırova Serhat ekipleri bu akşam saat 19.00`da Hereke Stadı`nda kozlarını paylaşacaklar. İlimizin başarılı genç hakemlerinden Alper Çetin yöneteceği K. Hereke - Çayırova Serhat karşılaşmasını kazanan ekip zirve yarışı için avantaj yakalayacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ