KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Birlikspor’a Uzun’dan mangal keyfi
Birlikspor’a Uzun’dan mangal keyfi
Amatör Futbol
23 Aralık 2011 Cuma 12:53
  • 818
  • 0

Birlikspor’a Uzun’dan mangal keyfi

Amatör Süper Lig Siyah Grup’ta dördüncü sırada bulunan Derince Birlikspor’da futbolculara yarın oynanacak olan İhsaniye Doğanspor maçı öncesi Derince Stadı yanındaki Çamlık alanda mangal partisi verildi

UZUN VE ERASLAN MANGAL VERDİ
Bir zamanlar Derincespor, Çenesuyu, Şirintepe ve çeşitli kulüplerde antrenörlük yapan ve emekli olduktan sonra kenara çekilien Hüseyin Uzun ve Derince Birlikspor yönetim kurulu üyeleri, A takım ve genç takım futbolcularına  hafta sonunda oynayacakları maç öncesinde mangal ziyafeti verdi. Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta dördüncü sırada bulunan Derince Birlikspor, yarın oynayacağı İhsaniye Doğanspor maçı öncesi Derince Stadı`nın yanındaki çamlık alanda mangal partisinde moral depoladı. Bu yıl hedefini ilk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmak olarak belirleyen Derince Birlikspor A takımı yarın oynayacağı İhsaniye Doğanspor maçı öncesinde moral depoladı.
 

 

 

BAŞKAN ERASLAN TEŞEKKÜR ETTİ
Mangal partisinde Derince Birlik Spor Kulübü Başkanı Şaban Eraslan ve yönetim kurulu üyeleri Ahmet Arslantaş, Sadettin Polat, Feridun Polat, Kenan Meriç, Kadir Keskin ve Mustafa Aydın ile sporcu velileri katıldı. Sporcu velileri ve yönetim kurlu üyeleri 1. Küme U-19 Ligi`nde ilk yarıyı lider tamamlamaları halinde tekrar mangal yapacaklarının sözünü verdi. Yağmur altında yapılan mangala U-19 Ligi takımı ve A takım futbolcuları birlikte katıldı. Derince Birlik Spor Kulüp Başkanı Şaban Eraslan kısa bir konuşma yaparak amaçlarını kısaca bünyelerinde bulunan futbolculara anlattı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ