KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bizim hakemler zor maçlarda
Bizim hakemler zor maçlarda
Amatör Futbol
02 Kasım 2012 Cuma 12:31
  • 845
  • 0

Bizim hakemler zor maçlarda

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ilimiz hakemlerine önemli görevler verdi. Seçim Demirel, PTT 1. Lig’de yardımcı hakem, Murat Kurt ve Deniz Kükrek 3. Lig maçlarında görev aldı

KRİTİK MAÇLARA ATAMA

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu bu hafta 2. Lig ve 3. Lig maçlarında ilimiz hakemlerine önemli görevler verdi. Seçim Demirel, PTT 1. Lig maçında Gaziantep`te yardımcı hakem olarak görev yapacak. Mehmet Güngör ve Deniz Kükrek ilimiz triosu ile birlikte Spor Toto 3. Lig maçında görev alacak. 5 Kasım Pazartesi günü saat 20.00`de Gaziantep Kamil Ocak Stadı`nda oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor, PTT 1. Lig 10. hafta maçını üst klasman hakemlerinden Mustafa İlker Coşkun yönetirken, yardımcılıkların ilimiz hakemlerinden Seçim Demirel ve Oğuz Terzi yapacak. 
 

SEÇİM, ANTEP`TE 
Pazar günü saat 13.30`da Kastamonu Gazi Stadı`nda oynanacak olan Kastamonuspor-Bergama Belediyespor Spor Toto 3. Lig 1. Grup 10. hafta maçında ise ilimiz ulusal hakemlerinden Mehmet Güngör orta hakem olarak görev yapacak. Yardımcılıklarını ilimiz hakemleri Murat Kurt ve Levent Çakır yaparken, dördüncü hakem olarak ilimizden Sait Tuzcu görev yapacak. Saat 13.30`da Adıyaman Atatürk Stadı`nda oynanacak olan Adıyamanspor-Hacettepespor, Spor Toto 3. Lig 1. Grup 10. hafta maçını ilimiz ulusal hakemlerinden Deniz Kükrek yönetecek. 
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ