KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Bu maçları kaçırmayın
Bu maçları kaçırmayın
Amatör Futbol
25 Aralık 2009 Cuma 15:20
  • 1189
  • 0

Bu maçları kaçırmayın

Birinci Amatör Küme A ve C Grubu’nda bir birinden çekişmeli, heyecanlı ve zevkli 10 müsabaka oynanacak. Kritik maçlarda kıran kırana ikili mücadeleler yaşanacağı tahmin ediliyor

Acısu-Demirspor
Birinci Küme A Grubu`nda Play-Off grubuna kalmak için mücadele eden Acısuspor ile Demirspor  Derbent Stadı`nda karşı karşıya gelecek. Her iki takım içinde önemli bir maç olan müsabakada kazanan taraf Play-OIff yolunda çok önemli 3 puan kazanacak. Heyecanlı geçmesi beklenen maçı Şaban Kaya yönetecek.


Harbişspor-Arapçeşme

Birinci Küme B Grubu`nda kümede kalmak için mücadele eden Arapçeşmespor deplasmanda Harb-İşspor ile karşı karşıya gelecek. Kavaklı Stadı`nda oynanacak olan bu zorlu müsabaka saat 15.00`te başlayacak. Karşılaşmasını Rahman Kalyoncu yönetecek.


K.Barbaros-Başaranspor

Kümede kalma mücadelesi veren Karamürsel Barbarosspor ile ligde şampiyonluk mücadelesi veren Bekirpaşa Başaranspor  karşı karşıya gelecek. İç saha maçına çıkacağı için avantajı elinde bulunduran Karamürsel Barbarosspor bu avantajını skora yansıtmak istiyor. Saat 15.00`te başlayacak olan maçı Muharrem Kırbaş yönetecek.


Çamlıtepe-Bağçeşme

Birinci amatör küme A grubunda play-off mücadelesi veren Çamlıtepe ile kümede kalma mücadelesi veren Bağçeşme arasındaki kritik müsabaka Körfez Esentepe sahasında oynanacak olan müsabaka saat 15..00 başlayacak. Çamlıtepe, Bağçeşme maçını Servet Reyhan yönetecek.


Sultan Orhan-K.Güneş

Birinci Küme A Grubu`nda lider konumda bulunan Gebze ekibi Sultan Orhanspor ile grupta inişli çıkışlı grafik çizen Kocaeli Güneşspor  Gebze Metin Oktay Stadıu`nda karşı karşıya gelecek. Gebze`de oynanacak olan karşılaşma saat 15.00`te başlayacak, maçı ilimizin tecrübeli hakemlerinden Naci Kazak yönetecek.


Çubuklu-Dilovası BLD

Play-Off grubuna kalma mücadelesi veren iki takım Çubukluspor ile Dilovası Belediyespor  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda karşı karşıya gelecek. İki dişli ekibin kozlarını paylaşacağı müsabaka saat 13.00`de başlayacak. Çubukluspor ile Dilovası Belediye arasındaki müsabakayı Zafer Pesen yönetecek.


H.H.Şafak-K.Esenspor

Birinci Küme C Grubu`nda sergilediği üstün performansı ile lider konumda bulunan ve Süper Lig`e şimdiden göz kırpan Körfez Esentepe  ligin orta sıralarında yer alan H.H.Şafakspor ile Vinsan Stadı`nda karşı karşıya gelecek. Saat 14.00`te başlayacak olan müsabakayı Alper Çetin yönetecek.


İhsaniye-Bahçecik
Birinci Küme C Grubu`nda play-off grubunu yakından ilgilendiren müsabaka olan İhsaniyespor ile Bahçecikspor arasındaki oynanacak. Zorlu karşılaşma Kavaklı Stadı`nda oynanacak ve saat 17.00`de başlayacak. İhsaniyespor-Bahçecikspor karşılaşmasını Emre Düz yönetecek.


Derince GB-Arslanbey BLD

Birinci Küme C Grubu`nda kümede kalma mücadelesinde son kozunu oynayacak olan Derince GB kendi sahasında Arslanbey Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Saat 12.00`de başlayacak olan bu müsabakayı Özgür Karadeniz yönetecek.


Balkanspor-Ulaşlıspor

C Grubunun bir diğer kritik maçı Gebze Metin Oktay Stadı`nda oynanacak. Balkanspor ile Ulaşlıspor arasında oynanacak ve iki takımında kazanması gereken müsabaka saat 13.00`de başlayacak. Bu zorlu maçı Mehmet Bahar yönetecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ