KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Ç.Plajyolu son kozunu oynuyor
Ç.Plajyolu son kozunu oynuyor
Amatör Futbol
12 Kasım 2009 Perşembe 15:06
  • 853
  • 2

Ç.Plajyolu son kozunu oynuyor

Süper Lig A grubunda sezona şampiyonluk parolası ile başlamasına rağmen son üç haftadır istediği sonuçları alamayan Çenesuyu Plajyoluspor Pazar günü oynayacağı Maşukiye maçında hedefi doğrultusunda son kozunu oynayacak.

Şampiyonluk yarışından uzaklaştı
Ç.Plajyolu lige galibiyet ile başlayan ekip son üç haftada oynadığı müsabakaları berabere tamamlayan ekip şampiyonluk hedefinden uzaklaştı. Pazar günü Avni Kalkavan sahasında saat 15.00 oynayacağı Maşukiye maçına şampiyonluk yolunda son koz olarak gören ekip çalışmalarını galibiyet üzerine yapıyorlar. Ç.Plajyolu bugün kendi sahasında yapacağı taktik idmanı ile maç saatini beklemeye başlayacak.

 

Kazanmaktan başka çaremiz yok
Çenesuyu Plajyoluspor`un başarılı Antrenörü Murat Son sezon başı iyi bir ekip kurduklarını fakat son haftalarda istedikleri sonuçlara imza atamadıklarını belirtti. Takımda sakat futbolcuların fazlalığı nedeni ile müsabakalarda sıkıntı çektiğini söyleyen Murat Son kadro olarak istedikleri on birle müsabakalara çıkamadıklarını söyleyerek bunun mazeret olmadığını, ekip olarak başarılı olmaya mecbur olduklarını söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ