KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Çamçukur kenetlendi
Çamçukur kenetlendi
Amatör Futbol
06 Aralık 2012 Perşembe 15:13
  • 1204
  • 0

Çamçukur kenetlendi

Mazisi büyük başarılarla Çamçukurspor geçmiş parlak günlerine geri dönmeye yelken açtı. Şaban Ihlamur başkanlığındaki Çamçukur Yönetimi, Karamürsel Yelken Kulübü’nde birlik yemeği verdi

KATILIM YÜKSEK OLDU

Karamürsel  Yelken Kulübün de yönetici ,futbolcu,takımı sevenler yemekte buluştu.Yemeğe KASKF Başkanı Murat Aydın, AKP  İlçe Başkanı  Mustafa Çimen, eski  AKP İlçe Başkanı İsmail Bayraktar, Karamürsel Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun, Çamçukur  Köyü Muhtarı Şaban Yamak, Çamçukur Spor Kulübü Başkanı Şaban Ihlamur, başkan yardımcısı Fehmi Arslan, Yönetim Kurulu üyeleri Metin Gergin, Mehmet Akdeniz, İdris Sağlam, Selman Açık, Nail Çetintaş, Hasan Olgun, Celil Fitozoğlu, Suat Fitoz, antranör  Hasan Akyıldız  ve futbolcular katıldı. 
 
IHLAMUR UMUT VERDİ
Karamürsel Yelken Kulübü`ndeki birlik yemeğine katılan KASKF Genel Başkanı Murat Aydın, Çamçukurspor Yönetim Kurulu`nu statülerle ilgili bilgilendirdi. Çamçukurspor Kulübü Başkanı Şabah Ihlamur, yönetim olarak bu sezonki hedeflerinin yüksek olduğunu açıkladı. Çamçukurspor`un küllerinden yeniden doğması için üzerlerine ne düşüyorsa yapacaklarını belirten başkan Şaban Ihlamur, Çamçukurspor`u başarıya taşımak için gerekli tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade etti. Karamürsel Yelken Kulübü`ndeki yemek amacına ulaştı.
 
MAZİYE DÖNECEĞİZ
Geçmiş yıllarda Kocaeli ilini Bölgesel Amatör Lig`de temsil etmeyi başaran Çamçukurspor`un o güzel günlerine geri döneceğini hatırlatan başkan Şaban Ihlamur, “Yönetim, futbolcu, teknik heyet ve taraftarlarla bir bütün olacağız. Bu bütünlüğü sağlamamız halinde maziye dönüşümüz zor olmaz. Bu sezon hedefimiz, eski günlerimize dönüş yolculuğunu başlatmaktır. Yönetim olarak hedefimiz Çamçukur`u eski günlerine taşımak istiyoruz. Çamçukurspor ligde büyük hedefleri olan bir ekiptir. Centilmence mücadelemizi şampiyon olmak için yapacağız”dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ