KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova boş durmuyor
Çayırova boş durmuyor
Amatör Futbol
07 Eylül 2009 Pazartesi 14:32
  • 782
  • 0

Çayırova boş durmuyor

Süper Kupa’yı müzesine götüren Çayırova Belediyespor’un Amatör Süper Lig hazırlıkları devam ediyor. Kendi tesislerinde çalışan sarı mavili ekip Amatör Süper Lig’de kalıcı olmak istiyor

Antrenmanlar Şekerpınar'da
Yeni sezona hazırlıklarını Çayırova stadyumunda sürdüren Çayırova Belediyespor da antrenmanlara eksiksiz katılım teknik heyetin yüzünü güldürüyor. Teknik direktör Tamer Köksal ve yardımcı antrenör Hüseyin Çelik nezaretin de ısınma hareketleri ile başlayan idman, top kontrolü ve şut çalışmaları ile son buldu. Hafta başından itibaren Şekerpınar Mahallesi'ndeki, Şekerpınar Stadında antrenmanlarını sürdürecek.

Eksikler gideriliyor
Yeni sezonda her maça 3 puan parolasıyla çıkmak istediklerini belirten teknik direktör Tamer Köksal, “Futbolcularımın şu anki performanslarından memnunum. Önümüzde az bir zaman kaldı ve eksiklikler tespit edilip o yönde çalışmalarımız olacak. Yeni sezonda karşılaşacağımız rakipler belli oldu. Güçlü ekiplerle mücadele edecek olmamız nedeniyle çalışmalarımızı daha sıkı tutuyor, eksiklerimizi hazırlık maçları ile gidermeye çalışıyoruz' dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ