KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova kulüpleri yaşadı
Çayırova kulüpleri yaşadı
Amatör Futbol
11 Ekim 2010 Pazartesi 01:31
  • 1054
  • 0

Çayırova kulüpleri yaşadı

Çayırova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sosyal belediyecilik hizmetleri amatör spor kulüplerine destekle devam ediyor
Teslim edildi
Sosyal içerikli yatırımlar noktasında önemli çalışmalara imza atan Çayırova Belediyesi ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulundu. Belediye Kültür Salonu`nda gerçekleştirilen malzeme dağıtım programına Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Mücahit Sak, Belediye Başkan Yardımcısı Nizamettin Günay, Çayırova Kulüpler Birliği Başkanı Vahdettin Kılıç, kulüp başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve antrenörler katıldı. 
 
 
Akbaş: Desteğimiz sürecek
Amatör spor kulüplerine malzeme dağıtımında kulüp temsilcileriyle bir süre sohbet eden Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, öğrenciler başta olmak üzere toplumun dinamiği gençlere hizmet noktasında çalışmaların olduğunu ve önemli projelerin gerçekleştirileceğini söyledi. Akbaş, “Aydınlık yarınlar için fedakârca gençlere hizmet vermeye çalışan spor kulüplerimize imkânlarımız çerçevesinde destek olmaya çalıştık. İnşallah bu desteğimiz her yıl artarak devam edecektir” dedi.
 
 
Kulüplere verilen malzemeler:
1.Maç ayakkabısı
2.Maç topu
3.Kaleci eldiveni  
4.Antrenör malzemesi    
5.Yelek
6.İdman topu
7.Tişört
8.Şort
9.Çorap
10.Yağmurluk
11.İdman eşofmanı
12.Tekmelik
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ