KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova’da finale doğru
Çayırova’da finale doğru
Amatör Futbol
04 Ekim 2010 Pazartesi 14:29
  • 824
  • 0

Çayırova’da finale doğru

Çayırova Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen birimler arası futbol turnuvasında finale yükselecek takımlar, son müsabakalarla belli olacak
TURNUVA RENKLİ GEÇİYOR
Çayırova Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen birimler arası futbol turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. A, B ve C grubunda devam eden karşılaşmalarda finale yükselecek takımlar, son maçlarla belli olacak. B ve C grubundaki takımların karşılaştığı Cuma günü B grubu ekibi Park ve Bahçeler Müdürlüğü finale yükselme şansını kaybetti. Gruplardaki durum, son müsabakaların ardından belli olacak. 
 
BASIN YAYIN ZORLANDI
C grubunda mücadele eden ve ilk maçını Meclis Üyeleri`ne karşı kaybeden Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Cuma günü oynadığı müsabakada Zabıta Müdürlüğü`nü farklı geçti. 8-2`lik skorla ilk galibiyetine ulaşan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, finale yükselebilmek için Meclis Üyeleri ve Zabıta Müdürlüğü maçının sonucunu beklemeye başladı.
 
FİNALİSTLER BELLİ OLUYOR
Aldığı son yenilgi ile finale yükselme şansını kaybeden B grubu ekibi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü`nün gollerine engel olamadı. Müsabakadan 7-3 galip ayrılan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü final için son karşılaşmasına çıkıyor. Finalistlerin belli olacağı maçlar bugün Şekerpınar Stadyumu`nda oynanacak.
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ